Презентація книги-пам’ятника «Альбом партизанської слави українського народу у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.»

Поділитися: 

23 квітня 2014 року  з нагоди Всесвітнього дня  книги  і  авторського права в Національній  бібліотеці  України  імені  В. І. Вернадського  відбулася  презентація   книги-пам’ятника   «Альбом партизанської слави українського народу у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.».

Це книжкове видання  побачило світ у видавництві ГО «Об’єднання «Всесвіт»  2012 року  за програмою «Українська книга»  на замовлення Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

Авторсько-укладацький колектив під керівництвом Комісії у справах колишніх партизанів Великої Вітчизняної війни при Верховній Раді України та Всеукраїнської спілки учасників війни:

  • Василюка Л. В.,  автор ідеї;
  • Соколенко О. Г. , автор-укладач;
  • Рябоконь О. В.,  технічний керівник.

Видання містить значну добірку архівних фото- та інформаційних матеріалів стосовно партизанського руху на теренах України під час Великої Вітчизняної війни 1941–1945 рр., що були надані  державними архівними установами України та Комісією у справах колишніх партизанів при Верховній Раді України, й гідно поповнить бібліотеку новітньої історії України.

Видання розраховано на широку читацьку аудиторію – службовців органів державної влади, науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, курсантів, учнів загальноосвітніх шкіл та  усіх небайдужих до історії нашої Вітчизни.

Фотоматеріали: