Вітаємо Леоніда Макаровича Кравчука з 80-річчям від дня народження

Поділитися: 

Вельмишановний Леоніде Макаровичу!

 

Колектив Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського НАН України щиросердно вітає Вас, видатного українського державного і політичного діяча із знаменною датою у Вашому житті – 80-річчям від дня народження.

Ми високо цінуємо Ваш вклад у розбудову незалежної України. Час Вашого президентства – це перші і найбільш відповідальні кроки українського суспільства на шляху національного відродження та сучасного державотворення. Вами багато зроблено для прогресу та розвитку міжнародного авторитету України та утвердження її як повноправного члена світового співтовариства.

У Вашій особі поєднуються риси українського патріота, розважливого державотворця, політика і гуманіста. Вами закладено міцні засади державності, на яких прийдешні покоління втілять споконвічні мрії нашого народу. Ваше ставлення до вирішення найскладніших питань діяльності держави та ролі суспільства в її функціонуванні характеризують Вас як людину, для якої відданість та служіння Українському народу було і залишається покликом серця, сенсом життя.

У цей святковий день від душі бажаємо Вам міцного здоров’я, стійкості, невичерпної енергії, щастя, миру, добробуту, успіхів у Вашій діяльності та реалізації планів щодо конституційного реформування України для зміцнення добробуту її народу!

Хай Ваш досвід, невичерпна енергія та життєва мудрість і надалі слугує успішному процесу державотворення в Україні та примноженню зусиль державної влади у зміцненні конституційного ладу в Україні.

Нехай завжди поряд з Вами будуть вірні друзі й віддані соратники!

 З глибокою повагою

Генеральний директор

Національної бібліотеки України

імені В. І. Вернадського                             В. І. Попик