«Бібліотека Вернадського отримала свіжі публікації та звіти від ООН»

Дата публікації: 
25 жовтня 2013р.

У рамках святкування Дня ООН за участю Представництва ООН в Україні бібліотеці імені Вернадського були передані найсвіжіші дані звітів світових організацій, зокрема різних представництв ООН, Світового банку, ЮНІСЕФ та організації з міграції в України, передає кореспондентУНН.

“Сьогодні тут зібралися представники різних агентств представницької групи ООН з ключовими публікаціями, які ми передаємо бібліотеці Вернадського та іншим бібліотекам”, - сказала під час Дня публікацій ООН у Національній бібліотеці ім. Вернадського голова інформаційної групи ООН в Україні Венні Ала-Сіруа.

Також серед публікацій звіт Світового банку щодо економічного росту України з 2000 по 2013 роки.

Міжнародна організація з міграції у свою чергу передала Світовий звіт з міграції 2013 року, Посібник із надання медичної допомоги постраждалим від торгівлі людьми, а також Збірку коротких життєвих історій представників етнічних меншин та мігрантських спільнот в Україні.

Також на заході представник ЮНІСЕФ передала Звіт про стан дітей у всьому світі та наголосила, що цього року він присвячений дітям з інвалідністю.

Тим не менш, за словами організаторів, переважно більшість публікацій ООН стосується ВІЛ-позитивних в’язнів та наркозалежних.

“Більшість публікацій, якими ми сьогодні поділились, стосуються програми з допомоги ВІЛ-позитивним, наркозалежним та в’язням”, - додала В.Ала-Сіруа.

Електронні версії публікацій під час заходу отримали також представники різних бібліотек міста Києва.

Довідка: Національна бібліотека ім. Вернадського є єдиним в Україні депозитарієм з 1960 року, тобто саме тут зберігається найбільший бібліотечний інформаційний ресурс видань ООН починаючи з 1945 року. Щорічно фонд поповнюється приблизно на 12 тис. одиниць. Про це повідомили у прес-службі бібліотеки.

Аліна Мосендз

Контактна інформація