Горловий Михайло Петрович

Підрозділ НБУВ: 
Відділ науково-бібліографічної інформації

Михайло Петрович Горловий, член Національної спілки художників України, член Національної спілки письменників України, подарував до фондів Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського кілька власних видань:

 

Горловий М. П. Я – скит з трипільських праглибин : поезії, спогади. – Київ: Укр. письменник/ Михайло Горловий ; іл. Лесі Горлової. – Київ: Укр. письменник, 1996. – 96 с.
 

Це перша книжка відомого українського скульптора, поета Михайла Горлового.  Сама назва промовисто говорить про дух творчості цієї помітної особистості, помітної насамперед своєю громадянською позицією. Про шановні читачі дізнаються зі спогадів автора – про зародження осередку Руху в Київському художньому інституті, де він навчався, про голодування студентів у жовтні 1990 р. Поетичний світ автора – тендітний, акварельно-витончений, пронизаний любов’ю до рідного краю, України, матері, а ще –  уболіванням за збереження духовності української народу.

 

Горловий М. П. Дорога в Україну: спогади, поезії / Михайло Горловий ; упоряд. Тетяна Лакиза ; худож. Леся Горллва. – Київ: Задруга, 2002. – 196 с.: іл.

Ім'я скульптора, поета і громадського діяча Михайла Горлового добре відоме в Україні та за її межами. Його творчі роботи оригінальні, заглиблені в історію України, натхненні, патріотичні. Так само щирі і полум’яні його поезії, бо виплекані трепетним серцем нашого сучасника. Його слово задушевне, праведне, лунке. «Дорога  Україну»  третя книга митця, до якої ввійшли спогади про його життєвий і творчий шлях.

Дарувальник: 
Горловий Михайло Петрович
Подаровані книги: