Весну зустріли піснею

Поділитися: 
Дата події: 
6-03-2019

Ось і березень майнув зеленим крилом…  І як би не називали ці перші весняні дні, як би не ставились до них, а все ж вони несуть у собі відбиток  свята.  У всі часи весна асоціювалася з жінкою, бо обидві – жадані, красиві, ніжні й неповторні…

6 березня в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського колектив, більшість якого складають саме жінки, вітали словом і піснею. Генеральний директор   Любов Андріївна Дубровіна від імені керівництва та профспілки побажала жінкам завжди відчувати себе і весняними, й красивими, а  головне – вільними.  Бо ні краса, ні свято не можуть принести радості, коли людина пригнічена, зауважила вона. Саме тому з давніх часів жінка завжди прагнула свободи, права бути рівними з чоловіками – у родині, в коханні, у праці, в, у виборі професії й посад. Відтак свято весни – це ще й свято свободи, А жінки, які присвятили себе роботі в бібліотечних закладах, – особливі, це  люди світла, інтелекту, радості серця, вони наповнюють світ багатством знань, наголосила Л.А. Дубровіна, тому всемірно заслуговують і пошани, й поваги суспільства, і любові.

А подарунком для прекрасної половини працівників бібліотеки став чудовий концерт. Своїм іскрометним виступом їх порадував лауреат всеукраїнських конкурсів і фестивалів, народний аматорський хор «Оболонь» під художнім керівництвом О.О. Свердюка. І майже дві години лунали зі сцени українські пісні – народні й сучасні, і ліричні, і веселі, й театралізовані, виконані з високою майстерністю.

Тож відчуття весни і краси було справжнім.

Фотоматеріали: