Книгозбірні поповнюються фондами вірменської літератури

Назва ЗМІ: 
Голос України
Дата публікації: 
№ 63(6067), середа, 8 квітня 2015 р.

У газеті Верховної Ради України «Голос України» (№ 63(6067), середа, 8 квітня 2015 р.) опубліковане повідомлення  Тетяни Суворової про подію, що відбулася 6 квітня в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського – церемонію передання  до фондів бібліотеки низки видань про історію та культуру Вірменії від ГО «Спілка вірмен України»

Виданнями про історію та культуру Вірменії поповнилась колекція Національної бібліотеки імені Вернадського, що в Києві. У рамках всеукраїнського проекту «Подаруй книгу», ініційованого Спілкою вірмен України за підтримки Посольства Республіки Вірменія, до фондів книгозбірні було передано понад 60 видань.

— Переконаний: такі акції збагачують духовні та культурні зв’язки наших країн, відкривають нові горизонти для співпраці, — запевнив надзвичайний посланник та повноважний  міністр Республіки Вірменія в Україні Дживан Мовсіян. — 2012-го між міністерствами культури наших країн було підписано договір про співпрацю до 2017 року. Тому, думаю, у нас є гарні дипломатичні, політичні та юридичні основи для продовження духовних відносин.

Наприкінці минулого року на засіданні Спілки вірмен України було вирішено: протягом 2015-го в центральних бібліотеках всіх обласних, а по можливості й районних центрів нашої країни створити фонди вірменської літератури.

До поповнення фондів бібліотеки імені Вернадського долучилися народний артист України режисер Роман Балаян та відомий київський художник Борис Єгіазарян.

 

Тетяна Суворова

 

Контактна інформація