Книгозбірні поповнюються фондами вірменської літератури

Назва ЗМІ: 
Голос України
Дата публікації: 
№ 63(6067), середа, 8 квітня 2015 р.

У газеті Верховної Ради України «Голос України» (№ 63(6067), середа, 8 квітня 2015 р.) опубліковане повідомлення  Тетяни Суворової про подію, що відбулася 6 квітня в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського – церемонію передання  до фондів бібліотеки низки видань про історію та культуру Вірменії від ГО «Спілка вірмен України»

Виданнями про історію та культуру Вірменії поповнилась колекція Національної бібліотеки імені Вернадського, що в Києві. У рамках всеукраїнського проекту «Подаруй книгу», ініційованого Спілкою вірмен України за підтримки Посольства Республіки Вірменія, до фондів книгозбірні було передано понад 60 видань.

— Переконаний: такі акції збагачують духовні та культурні зв’язки наших країн, відкривають нові горизонти для співпраці, — запевнив надзвичайний посланник та повноважний  міністр Республіки Вірменія в Україні Дживан Мовсіян. — 2012-го між міністерствами культури наших країн було підписано договір про співпрацю до 2017 року. Тому, думаю, у нас є гарні дипломатичні, політичні та юридичні основи для продовження духовних відносин.

Наприкінці минулого року на засіданні Спілки вірмен України було вирішено: протягом 2015-го в центральних бібліотеках всіх обласних, а по можливості й районних центрів нашої країни створити фонди вірменської літератури.

До поповнення фондів бібліотеки імені Вернадського долучилися народний артист України режисер Роман Балаян та відомий київський художник Борис Єгіазарян.

 

Тетяна Суворова