Тематичний інтернет-навігатор

ВИДАВНИЦТВА УКРАЇНИ

 Acta

Видавництво «Акта» бере активну участь у культурному житті країни, здійснює видання класичних і новітніх студій з природничих наук українською, англійською та російською мовами, української та світової гуманістики, а також виконує переклади кращих взірців англійської та американської наукової думки.

 FOLIO

На сайті представлена інформація про видавництво "Фоліо", його новини, проекти, каталог видань. Видавнича програма базується на прагненні презентувати українському читачеві різні літературні течії, творчість письменників всесвітньо відомих, але не знайомих нашому читачеві, класичну всесвітню та вітчизняну літературу, сучасні прозу та поезію, детективи, учбову та довідкову літературу тощо.

 «Рекламно-издательский центр «Проза»

Основною діяльністю Центру є підготовка та видання підручників, методичних посібників, довідників для шкіл і вищих навчальних закладів; наукової, науково-популярної літератури; історичної та історико-документальної літератури; духовно-моральної художньої літератури.

 Абетка

Офіційний сайт видавництва "Абетка". Основні напрямки видавничої діяльності ТзОВ "Абетка": навчальна, методична та довідкова література для загальноосвітніх шкіл; навчальна та довідкова література для абітурієнтів та студентів; науково-популярна та краєзнавча література.

 Апріорі

На сайті розміщена інформація про видавництво, каталог книг.

 Аспект

Сайт видавництва "Аспект", який заснувал шкільний вчитель з інформатики. На сайті в форматі PDF представлені посібники з інформатики для 2-11 класів середньої школи. Є можливість для скачування.

 БаК

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог видань.

 Балтія-Друк

На сайті представлена інформація про видавництво, події, послуги, каталог видань.

 Брайт Стар

На сайті міститься інформація про видавництво Брайт Стар Паблішинг, його послуги, авторів, каталог видань.

 Видавництво "Азимут-Україна"

На сайті представлена інформація про видавництво. "Азимут-Україна" друкує навчальні, художні, документальні книги та здійснює весь комплекс поліграфічних послуг з виготовлення книг.

 Видавництво "Алерта"

Сайт містить контактну інформацію видавництва, умови співпраці, каталог видань.

 "Видавництво Анетти Антоненко"

Сайт містить інформацію про видавництво, яке спеціалізується на сучасній українській прозі та поезії; сучасній та класичній світовій літературі, літературі для дітей та підлітків, фаховій та науково-популярній літератури.

 Видавництво "АССА"

Офіційний сайт видавництва "Асса". У видавництві розвиваються наступні напрями: дитяча та навчальна література, видання для дозвілля, туристичні путівники, карти та спеціалізовані видання про різні види активного відпочинку та туризму в Україні.

 Видавництво "Астролябія"

На сайті видавництва представлений каталог видань різножанрової літератури, а саме: художньої , поезії, книг з філософії, психології, історії, релігії, політичних наук, права, економіки, мистецтва тощо. Надається інформація про події та виставки видавництва.

 Видавництво "Букрек"

На сайті представлена інформація про історію, події, виставки видавництва, каталог видань.

 Видавництво "Вища школа"

Видавництво «Вища школа» випускає підручники, посібники з усіх галузей знань для старшокласників, учнів коледжів, абітурієнтів, студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації. Особлива увага приділяється створенню підручників і навчальних посібників з нових дисциплін, передбачених навчальними програмами.

 Видавництво "ВНТЛ-Класика"

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог його видань.

 Видавництво "Генеза"

Офіційний сайт видавництва "Генеза". Провідне українське видавництво пропонує широкий асортимент навчальної, методичної, довідкової, художньої, наукової літератури з усіх предметів, оригінальні підручники з історії України, всесвітньої історії, зарубіжної літератури, української мови та літератури, іноземних мов, біології та математики.

 Видавництво "Грані-Т"

На сайті представлено інформацію про видавництво, його авторів, новини, каталог видань.

 Видавництво "Зелений пес"

На сайті представлено інформацію про видавництво, його авторів, проекти, каталог видань. Спеціалізується “Зелений пес” на сучасній художній літературі та художній літературі для дітей. В асортименті, як художні, так і пізнавальні книги: від таких авторів як Сінкен Гопп, Джеральд Даррелл, Роберт Шеклі, Брати Капранови, Марина та Сергія Дяченки, Генрі Лайон Олді, Громовиця Бердник, Ольга Кобилянська, Олександр Грін, Ірина Вільде, Анатолій Григорук, Юрій Ячейкін, Олексій Волков, Катерина Хінкулова та багато інших.

 Видавництво "Знання"

Офіційний сайт видавництва "Знання". На сайті розміщена наукова, освітня, популярна література. Видавництво пропонує сучасні підручники, навчальні посібники і практикуми для вузів і загальноосвітніх шкіл.

 Видавництво "Знання". Видавництво "Медицина".

Видавництво сучасних підручників, навчальних посібників та практикумів для вузів і загальноосвітніх шкіл. Видавництво Івана Малковича "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА"

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» — провідне українське видавництво дитячої літератури. На сайті представлена інформація про історію, події, виставки видавництва, каталог видань.

 Видавництво ім. Олени Теліги

На сайті міститься інформація про видавництво, його авторів, нагороди, партнерів, каталог видань.

 Видавництво "Істина"

На сайті розміщена інформація про видавництво "Істина", яке спеціалізується на виданні фахової юридичної літератури - підручники для студентів вищих навчальних закладів освіти за юридичною спеціальністю, науково -практичних коментарів, збірників офіційних документів, періодичних видань, таких як "Вісник прокуратури", "Вісник Верховного Суду України", "Рішення Верховного Суду України", "Довідник нотаріуса".

 Видавництво "Каменяр"

На сайті Державного підприємства "Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво "Каменяр" представлена інформація про видавництво, його послуги, каталог видань. Видавництво випускає літературу найрізноманітнішої тематики – як для масового читача, так і наукові видання. Серед видань „Каменяра” – твори видатного українського письменника, вченого, громадсько-політичного діяча Івана Франка. Чільне місце серед видань „Каменяра” займають книги з творами сучасних авторів (Ірина Вільде, Р. Федорів, Р. Іваничук, Р. Горак, Євгенія Божик, Б. Чепурко, В. Квітневий, цілий ряд молодих поетів тощо).

 Видавництво "Каравела"

На сайті представлена інформація про видавництво "Каравела". Спеціалізується на виданні підручників і навчальних посібників для ВНЗ з економічних, гуманітарних, природничих та технічних наук.

 Видавництво "Країна мрій"

На сайті представлена інформація про видавництво, його новини, каталог видань. Видавництво «Країна Мрій» видає книжки для дітей і дорослих. Найкращі твори української та світової літератури, корисні посібники й порадники, науково-популярні й довідкові видання.

 Видавництво "Крок"

На сайті видавництва "Крок" представлений каталог видань, контактна інформація.

 Видавництво ЛІПС

Офіційний сайт видавництва "Ліпс". Напрям видавництва - дошкільна література для вихователів, методистів, логопедів, керівників ДНЗ, також книги з історії, екології, хімії, української літератури тощо.

 Видавництво "Літопис"

На сайті міститься інформація про видавництво, його досягнення, бестселери, каталог видань. Видавництво "Літопис" перекладає і видає знану у світі інтелектуальну літературу різного спрямування, знайомить українського читача з вершинами світової гуманістичної думки.

 Видавництво Логос Україна

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог видань.

 Видавництво Львівської політехніки

Офіційний сайт видавництва Національного університету "Львівська політехніка". Видає навчальну, наукову, довідкову, навчально-методичну літературу. Забезпечує навчальний процес у Львівській політехніці підручниками, посібниками, монографіями, конспектами лекцій, довідниками, словниками, навчально-методичними матеріалами.

 Видавництво "Мандрівець"

На сайті представлена інформація про видавництво, його авторів, новини, каталог видань. “Мандрівець” видає навчальну, навчально-методичну та довідкову літературу для учнів, учителів, методистів загальноосвітніх навчальних закладів, вихователів, педагогів та керівників дошкільних навчальних закладів, а також студентів і науковців.

 Видавництво "Махаон-Україна"

На сайті міститься інформація про видавництво, його новини та проекти, фотогалерея, каталог видань. Видавництво випускає яскраві, ілюстровані, насичені інформацією енциклопедії, унікальні подарункові видання, а також розвивальна література, букварики, книги з лічби, прописи та тести.

 Видавництво "Навчальна книга – Богдан"

Видавництво працює над забезпеченням потреб національної школи і вузу у навчальній літературі, створюючи нові оригінальні підручники, словники, методичні посібники, довідники та енциклопедичні видання, що відповідають сучасним світовим та державним стандартам. Крім того, видавництво друкує дитячу та художню літературу, перекладені твори відомих світових письменників.

 Видавництво "ПАІС"

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог видань. Видавництво "Паіс" спеціалізується на видавництві наукової і навчальної літератури.

 Видавництво "Початкова школа"

Офіційний сайт видавництва "Початкова школа", основна мета якого - видання навчальних посібників для вчителів та учнів 1-4 класів, а також журналу "Початкова школа". Журнал "Початкова школа" - всеукраїнська трибуна взаємообміну досвідом, вчительськими секретами і знахідками. Саме тут публікуються новітні ідеї педагогіки, психології, результати актуальних фахових досліджень. Всі видання мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Автори посібників – провідні вчені, вчителі-практики. Зміст посібників відповідає Державним стандартам, чинним програмам та новим підручникам для 1–4 класів.

 Видавництво "Право"

На сайті міститься інформація про видавництво, каталог видань.

 Видавництво "Ранок"

Видавництво "Ранок" спеціалізується на видавництві навчально-методичної літератури, навчальних посібників, книг російською, українською, румунською, казахською, німецькою, англійською мовами, розвивальних ігор для найменших, енциклопедій та атласів.Здійснює спільні проекти з провідними видавництвами США, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Великій Британії, Бельгії та інших країн.

 Видавництво "Скіф"

На сайті міститься інформація про видавництво, каталог його видань. Видавництво "Скіф" для юних читачів заснували серію «Крок за кроком». До неї ввійшли книги, де за допомогою поетапних інструкцій, а також кольорових схем і фото розповідається, як можна швидко й без проблем створити цілу колекцію виробів з певного матеріалу: паперу, пластиліну, мушель, сірників, бісеру, вовни тощо. Дорослим читачам пропонується прикладна література, а саме: книги з рукоділля, аквариумістики, кактусівництва, риболовлі тощо.

 Видавництво Старого Лева

На сайті представлена інформація про видавництво, його історію, авторів, новини та анонси подій.

 Видавництво УКУ

Сторінка видавництва на сайті Українського католицького університету. Містить інформацію про видавництво та каталог його видань.

 Видавництво Форт

Видавництво «Форт» - одне з провідних підприємств України з видання та постачання літератури з охорони праці та промислової безпеки, засобів наочної агітації, стандартів, навчальної та технічної літератури.

 Видавництво "Шкільний світ"

Сайт видавництва освітянської преси та літератури, яке у видавничій сфері з 1996 року,спеціалізується на випуску періодичних видань і навчально-методичних матеріалів. Аудиторія : вчителі, керівники навчальних закладів, їхні заступники, студенти педагогічних вишів — усі , хто зацікавлені освітнім процесом. Журнал "Директор школи" для зіркових керівників навчальних закладів України та газети "English", "Deutsch", "Le français".

 Видавництво "Юридична думка"

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог видань. Видавництво „Юридична думка” здійснює випуск у світ і розповсюдження довідкових, наукових, навчальних та інших видань у галузі права і суміжних галузях науки та практики.

 Видавнича компанія "Воля"

На сайті міститься інформація про видавництво, його послуги, каталог видань. Видавнича компанія "Воля" займається виданням книг, журналів, брошур різноманітної тематики ( довідкової, навчальної, нормативної, наукової, науково-практичної тощо). Розробкою логотипів, товарних знаків та їх реєстрацієй.

 Видавнича фірма "Відродження"

На сайті представлено інформацію про видавництво, його історію, каталог видань.

 Видавничий дім АДЕФ-Україна

На сайті розміщена інформація про видавництво, його діяльніть, каталог видань.

 Видавничий дім "Весна"

На сайті міститься інформація про видавництво, каталог видань. «Видавничий дім Весна» створює інноваційну та актуальну літературу для шкіл. Видавництво «Весна» розробляє таку допомогу і робочі зошити, які вдосконалюють шкільні курси з певних предметів і дають можливість школярам закріпити отримані знання.

 Видавничий дім "Ін Юре"

Видавничий Дім «Ін Юре» – провідне українське видавництво у сфері юридичної літератури, метою якого є сприяння розвитку правової культури та підвищенню рівня професійної кваліфікації громадян, які прагнуть отримувати знання у сфері юриспруденції.

 Видавничий дім "Києво-Могилянська Академія"

Офіційний сайт Видавничого дому "Києво-Могилянська Академія". Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» заснований у 1996 році з метою видання наукової, науково-популярної літератури, підручників, навчальної літератури для широких кіл читацької громадськості. Видавничий дім приділяє велику увагу публікації перекладної художньої, наукової та навчальної літератури (серед опублікованих книг є переклади з англійської, німецької, французької, польської мов).

 Видавничий дім "Стилос"

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог його видань. Видавничий дім "Стилос" спеціалізується на видавництві книг з археології, історії, етнографії, сходознавства тощо.

 Видавничий дім "Школа"

На сайті представлена інформація про видавництво, його новини, каталог видань. Видавничий дім "Школа" здійснює випуск розвивальних та навчальних посібників, книжок для дошкільнят, робочих зошитів, художньої і історичної літератури тощо.

 Видавничий центр "Академія"

Офіційний сайт видавництва "Академія". Видавництво спеціалізується на посібниках і підручниках для різних спеціальностей вищої школи, довідковій та науковій літературі. Включає більше 20 дисциплін.

 Видавничий центр Львівського національного університету імені Івана Франка

Офіційний сайт Видавничого центру Львівського національного університету імені Івана Франка. Спеціалізується на виданні підручників, навчальних посібників, монографій, збірників наукових праць тощо.

 Видавничо-книготорговельна фірма "Аверс"

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог видань.

 Державне спеціалізоване видавництво "Освіта"

Офіційний сайт державного спеціалізованого видавництва "Освіта". Видає підручники для школи, навчальну та дитячу літературу, посібники для перевірки та контролю знань, атласи, карти, словники, енциклопедії.

 Дух і літера

Сайт видавництва, яке друкує кращі зразки світової класики з філософії, історії, правознавства, соціології, політології, літературознавства та мистецтвознавства.

 Издательский дом "Вильямс"

Видавництво займається випуском комп'ютерної і економічної літератури для професіоналів з 1998 року. На сайті представлено анотований каталог книг. Издательский дом "Чумацький шлях"

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог видань. Видавничий дім «Чумацький Шлях» спеціалізується на виданні словників і підручників іноземних мов (англійська, німецька, арабська, російська, польська, чеська, словенська, латинська, українська мови).

 Издательско-торговая фирма "Перун"

На сайті представлений каталог видань, новини видавництва, контактна інформація. Видавництво спеціалізується на випуску різного напрямку літератури: підручники, різні методичні посібники, програми для загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, словники і розмовники, підручники для спеціалізованих і допоміжних шкіл.

 Издательство "New Time"

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог його видань, статті для батьків дітей, які вивчають іноземні мови.

 Издательство "Альтерпресс"

На сайті міститься інформація про видавництво, його послуги, авторів, каталог видань.

 Издательство "Арий"

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог видань, умови співпраці.

 Издательство "Освита Украины"

Основні напрямки видавничої діяльності "Освіта України" - випуск наукових та навчальних видань, художньої і галузевої літератури. Великий вибір наукової та навчальної літератури зацікавить як фахівців, так і широке коло читачів.

 Картографія

На сайті представлена інформація про підприємство "Картографія", новини, каталог продукції, послуги. Підприємство випускає широкий спектр картографічних видань: навчальні карти та навчальні атласи, стінні навчальні карти для викладання історії та географії, атласи і карти автомобільних шляхів, плани та атласи міст, туристичні карти, довідкові карти й атласи України, атласи світу, карти до енциклопедичних видань, стінні карти для офісів, рельєфні карти, глобуси, електронні карти, цифрові карти та геоінформаційні системи (ГІС), що за змістом і якістю відповідають вимогам найвибагливішого споживача.

 Книги – ХХІ

На сайті представлена інформація про видавництво, умови співпраці, авторів, каталог видань, презентації.

 Книги по стоматології - Видавництво ГалДент

На сайті представлена інформація про видавництво ГалДент, каталог його видань. «ГалДент» — найбільше в Україні спеціалізоване видавництво стоматологічної літератури, яке публікує світові стоматологічні бестселери, кращі монографії та навчальні посібники вітчизняних авторів. «ГалДент» є засновником і видавцем шести спеціалізованих журналів з різних ділянок стоматології.

 Комиздат

Провідний український Видавничий Дім випускає періодичні видання, присвячені інформаційним технологіям для всіх груп читачів: керівників компаній і підрозділів, ІТ-фахівців і менеджерів, користувачів ПК.

 Либідь

На сайті міститься інформація про видавництво "Либідь", його новини та каталог видань. «Либідь» є провідним видавництвом, що спеціалізується на випуску навчальної, наукової та довідкової літератури. Видавництво випустило чимало видань із вітчизняної історії, філософії, психології, культури, українознавства, рідної мови й літератури, природознавства й техніки.

 Видавництво "Дуліби"

На сайті розміщена інформація про видавництво, його діяльніть, каталог видань.

 Медіа-Про

Видавничий дім на ринку професійної періодики з 2002 року. На сьогоднішній день випускається лінійка журналів у форматі бераторів з щоквартальними оновленнями, які стали незамінними помічниками спеціалістів у щоденних робочих питаннях. Кожне з видань пропонує спеціалізовані проекти — спецвипуски, книги обліку, журнали реєстрації, збірники документів на дисках, практичні енциклопедії, професійні календарі та багато іншого. Зараз «МЕДІА-ПРО» випускає видання за такими напрямами: кадри та персонал, охорона праці і пожежна безпека, екологія підприємства, економіка та облік, менеджмент, діловодство та секретаріат.

 Наукова думка

Офіційний сайт видавництва "Наукова думка". На сьогодні Видавництво реалізує три видавничі проекти: випуск фундаментальних узагальнюючих наукових монографій українських вчених, головним чином, за проектом “Наукова книга”; історико-культурна спадщина українського народу. У рамках цього проекту, зокрема, виходять у світ такі значущі видання, як “Історія української культури” та “Енциклопедія історії України”; видання літератури, розрахованої на найширше коло читачів. Тут виходять у світ книги програми “Словники України” та серії “Бібліотека школяра”, академічні зібрання творів класиків української літератури, підручники та посібники для вищої школи. Ресурс носить академічний характер.

 Новая Книга

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог видань, умови співпраці, блог видавництва. Тематика видань: медицина: лікувальна справа, стоматологія, фармація; іноземні мови: фахове вивчення мов, переклад, словники, книги для читання; технічні науки; сільське господарство тощо.

 Нора-Друк

На сайті представлена інформація про видавництво, каталог видань, акції, огляд новин книжкового ринку. Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури.

 ООО «Компания СМИТ»

Компанія "Смит" пропонує педагогічні програмні засоби (ППС), або електронні підручники, які включають велику кількість анімацій, відеосюжетів, звуковий супровід, інтерактивність, зручний інтерфейс, ретельно продуману систему оцінювання та контролю знань, а також видання підручників, навчальних посібників, монографій, конспектів лекцій.

 Основа

Офіційний сайт видавничої групи "Основа". Одним із найважливіших напрямків роботи видавництва є випуск науково-методичної літератури для працівників шкіл, дитячих садочків, для всіх категорій — від учителів до директора, від логопеда до музичного керівника.

 Пегас

На сайті видавництва дитячої літератури "Пегас" міститься інформація про видавництво, новини, каталог його видань, рубрика "Конкурс читачів". В асортименті представлені книги для дітей до 16 років, які видаються як на українській, так і на російській мовах.

 Порты Украины

Сайт видавництва "Порты Украины". Видавництво спеціалізується на випуску журналів, довідників, бюлетенів та інших видань, пов'язаних з водним транспортом України, а також країн Чорноморського басейну.

 Промінь

На сайті представлено інформацію про видавництво, каталог видань. Видавництво спеціалізується на виданні книг для дітей різних вікових груп, словників для школярів і вищої школи тощо.

 Пульсари

Офіційний сайт Університетського видавництва «Пульсари». Видавництвом започатковано серії: «Українці у світовій цивілізації» (розповіді про видатних українців, чиї імена відомі поза межами України), «Бібліотека сучасної прози» (твори польських, іспанських, французьких письменників), «Класика» (класичні твори українськи і французьких письменників), «Християнські філософи» (доробки українських, французьких і німецьких філософів минулих століть), «Історія і сучасність» (праці громадських і культурних діячів України), «Новітній авторський підручник» (навчальні посібники з української мови, фізики, історії).

 Світ

Офіційний сайт державного підприємства «Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Світ», на якому міститься інформація про видавництво, умови співпраці з ним, каталог видань. Видавництво займається підготовкою і випуском навчальної літератури для загальноосвітньої школи, збагачуючи національну освіту України щорічним випуском кількох десятків найменувань польською, румунською та угорською мовами.

 Свічадо

На сайті представлена інформація про видавництво, умови співпраці, каталог видань. Видавництво «Свічадо» було засноване у 1987 році з ініціативи українських студентів Люблінського католицького університету в Польщі, які прагнули утвердити духовні цінності в сучасному світі. Видавництво прийняло назву «Свічадо» - свічник і дзеркало. Ідея назви до сьогодні не втратила своєї властивості – віддзеркалювати світло Божої мудрості, відповідаючи на духовні потреби людини.

 Темпора

На сайті представлена інформація про видавництво та ініційовані ним заходи, каталог видань та мультимедійної продукції. Спеціалізується на виданні історичної, військово-історичної, мемуарно-історичної та мемуарно-архівної літератури.

 ТОВ "Видавництво "Престиж медіа Інформ"

На сайті міститься інформація про видавництво, каталог видань, контактна інформація. Видавництво «Престиж Медіа Інформ» працює над підготовкою та реалізацією презентаційно-іміджевих програм у різних галузях економіки, культури, освіти тощо. Серед приорітетних напрямків нашої діяльності: розробка та виготовлення рекламних, ділових, іміджевих видань.

 Торсінг

Офіційний сайт видавництва "Торсінг". Видає навчальні посібники, дитячу літературу, словники, довідкову літературу. На сайті є можливість для скачування навчальних посібників у форматі PDF.

 Фактор

До корпорації входять друкарня «Фактор-Друк», видавничий дім «Фактор», видавництво «Віват», освітній центр «Академія Фактор», торговий дім «Фактор», які забезпечують повний цикл з виготовлення спеціалізованої газетно-журнальної та книжкової продукції та аудиторські послуги.

 Центр навчальної літератури

Офіційний сайт видавництва "Центр навчальної літератури" - найбільшої книготоргiвельної та видавничої компанiї в Україні, що спецiалiзується на виданнi та продажу рiзнопланової навчальної та довiдкової лiтератури. Асортимент на сайті поновлюється щоденно.

 Ярославів Вал

На сайті представлена інформація про видавництво, його серії видань, крамниця.