Тематичний інтернет-навігатор

НАУКИ ПРО ЗЕМЛЮ

 Археология.РУ

На сайті представлені анотовані списки публікацій за тематичними розділами та повнотекстова бібліотека літератури з археології.

 Earth and Ocean Sciences (Science.gov)

Англомовні безкоштовні бази даних з геонаук з серверу наукової інформації США (Science. gov ).


 Earth Sciences (HighWire)

Наукові статті з геонаук Американського наукового архіву Hindawi Publishing Corporation, які складаються з таких підтем: екологічна геологія, геохімія, геологічний Час, геоморфологія, геофізика, лимнологія, морська геологія, мінералогія тощо.


 Geosciences (EZB)

Електронна бібліотека журналів з наук про Землю при бібліотеці університету Регенсбурга. Статті представлені у вільному доступі чи доступні тільки для визначених установ-учасників.


 IOPscience

На сайті IOPscience представлені книги та статті журналів з фізичних наук та наук про Землю. Матеріали на сайті знаходяться як у вільному доступі (тези доповідей, окремі статті та розділи книг), так і в обмеженому (лише для користувачів з підпискою, з можливістю збереження та використання матеріалів для наукових досліджень).


 Арктика и Антарктика

На сайті представлена бібліотека видань про Арктику та Антарктику (кліматичні умови, флора та фауна, експедиції). Для зручності пошуку подано алфавітной каталог за автором, назвою, роком видання.

 Національний антарктичний науковий центр

Сайт Національного антарктичного наукового центру Міністерства освіти і науки України.