Тематичний інтернет-навігатор

ХІМІЯ

 Beilstein Journal of Organic Chemistry

На сайті надається вільний доступ до міжнародного рецензованого журналу, який публікує наукові статті з усіх аспектів органічної хімії.


 ChemCYS

На сайті представлена інформація для хіміків. Розміщена інформація допомагає в організації наукових конференцій та щорічних олімпіад з хімії.

 Chemistry and Pharmacology (EZB)

Електронна бібліотека журналів при бібліотеці університету Регенсбурга. Публікації з питань хімії та фармакології.


 Chemistry Central

Архів наукової хімічної літератури, що забезпечує вільний доступ до повнотекстових статей.


 Chemistry World

Інтернет ресурс Королівського Хімічного співтовариства. Інформація - у вільному доступі, за передплатою або з оплатою за перегляд.


 Chemnet

Електронна бібліотека сайту "Chemnet" містить фонд публікацій, підготовлених для інформаційного забезпечення навчальних курсів з хімії для студентів та аспірантів хімічного та інших факультетів МГУ, а також абітурієнтів та учнів середньої школи.


 pirohimic

На сайті надається доступ до повних текстів електронних копій більш ніж сотні видань з хімічної та пірохімічної тематики.


 Научная электронная библиотека ГПНТБ России

Державна публічна науково-технічна бібліотека Росії (ГПНТБ России) надає доступ до наукових праць з математики, фізики, хімії, екології; до журналу «Наукові та технічні бібліотеки» (1973-2008 рр.); до матеріалів з тематичної колекції «Дорога в космос», до збірників наукових праць співробітників ДПНТБ Росії. Додаток "Hot Articles" відображає 10 найбільш актуальних на даний момент в світі наукових статей в області суспільних наук, бізнесу, права, і т.д.


 Электронная библиотека по химии

На сайті надається доступ до більше ніж 400 електронних копій книг з хімії та суміжних з нею дисциплін.


 Электронная библиотека по химии и технике

На сайті надається доступ до більше ніж 1100 книг з хіміі.