Тематичний інтернет-навігатор

МИСТЕЦТВО

 Google Cultural Institute

Проект Google, в якому зібрано важливі матеріали з історії та мистецтва у цифровому форматі. Музеї з понад 40 країн світу надали для проекту фотографії, відео, рукописи та документи, понад 40 000 високоякісних зображень своїх експонатів – відомих полотен, скульптур, меблів тощо.

 IMSLP/Petrucci Music Library

International Music Score Library Project (IMSLP) - представлена на сайті, як одна з найбільших електронних нотних бібліотек з пошуком за назвою твору, за прізвищем композитора, епохою, жанром твору, моментом створення. Ноти доступні для скачування у PDF-форматі.

 Virtual Library (Publications Getty)

На сайті представлена віртуальна бібліотека, яка містить цифрові копії деяких публікацій Getty з мистецтва, фотографії, археології, архітектури, збереження та гуманітарних наук для загальної аудиторії та спеціалістів.

 Библиотека классической музыки

На сторінках сайту надається доступ до електронних копій видань про життя і творчість великих композиторів та виконавців, нотних зібрань.

 Интермеццо. Интернет-библиотека классической музыки

На сайті представлена класична музика в академічному виконанні, навчальні посібники, ноти, спектаклі драматичних театрів, аудіокниги, художні та документальні фільми, публікації про класичну музику, композиторів.

 Искусство. Всеобщая история искусств

На сторінках сайту "Аrtyx.ru" представлена енциклопедія "Загальна історія мистецтв", підготовлена Інститутом теорії та історії образотворчих мистецтв Академії мистецтв СРСР за участю вчених-істориків мистецтва інших наукових установ і музеїв. Також на сайті розміщено літературу з історії мистецтв.

 Інститут проблем сучасного мистецтва

На сторінках сайту Інституту проблем сучасного мистецтва (Національної академії мистецтв України) представлені у вільному доступі наукові видання з мистецтва: індивідуальні та колективні монографії, збірники наукових праць, ілюстрований додаток "Арт-Курсив", бібліографічні покажчики у PDF-форматі.

 Музыкальная библиотека

Сайт створений з освітньою метою та розрахований на широке коло читачів, які захоплюються музикою. На сайті розміщена повнотекстова бібліотека.

 Нотная библиотека классической музыки

На сайті надається доступ до нот, MP3-файлів і посилань на музичні ресурси Інтернету. Мета сайту - вільне надання користувачам Інтернету нотної літератури академічного напрямку.

 Нотный архив Бориса Тараканова

На сайті представлені партитури, хорові партитури, клавіри, фрагменти опер, кантат, балетів, мюзиклів, романси та дуети, твори для гітари, для фортепіано. Пошук здійснюється за прізвищем композитора, по темі або за жанром твору (рубрикатор). Сайт розрахований на професійну аудиторію.

 Театральная библиотека Сергея Ефимова

Електронна повнотекстова театральна бібліотека містить сучасні та класичні п'єси, книги, підручники, теоретичні праці та літературу театральної тематики. Реализовано пошук за алфавітом, драматичним жанром, персонажами, а також за роком, періодом та мовою написання твору.