Тематичний інтернет-навігатор

ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА

 Уроки математики

Сайт містить відеоуроки з математики на допомогу вчителю і учню. У розділі "Презентації" розміщуються презентації з математики для 5-11 класів. У розділі "Корисне" надається доступ до електронних копій підручників з математики для 5-11 класів, самостійних та контрольних робіт, довідників, робочих зошитів тощо.

 Allmath.ru

Портал, на якому представлені матеріали з математичних дисциплін. Основні тематичні розділи: "Шкільна математика"; "Вища математика"; "Прикладна математика"; "Олімпіадна математика". У розділі "Шкільна математика" представлені методичні матеріали з викладання математики в школі: електронні уроки, презентації, web-сайти. Сайт розрахований на профільну аудиторію.

 Basic mathematics

Сайт елементарної математики призначений для тих, хто потребує загального уявлення про математику від початкового до просунутого рівня.

 Shkola.ua

Соціальний ресурс Shkola.ua існує за підтримки Міністерства освіти. На сайті є електронна бібліотека підручників, інтерактивні онлайн-уроки, реферати, збірники розв'язків, контакти українських шкіл. Для випускників шкіл на сайті надані приклади тестових завдань і контакти українських вузів. Крім того, на порталі розміщена нормативно-правова база у сфері середньої освіти і рубрика методичної та навчальної літератури для вчителів. Інтернет ресурс також пропонує новини, які висвітлюють події у сфері освіти.

 Алхимик

Сайт створено для допомоги студентам-першокурсникам Московського державного університету тонких хімічних технологій ім. М. В. Ломоносова. На ньому публікуються корисні відомості та поради, домашні завдання та програми, колоквіуми та контрольні роботи з неорганічної хімії, задачник, питальник та електронні посібники з неорганічної хімії тощо.

 Віртуальний підручник з української літератури "Еврика!"

Сайт "Віртуальний підручник з української літератури "Еврика!" розрахований на учнів 7-11 класів, викладачів та студентів. Сайт містить посилання на цікаві джерела, авторські статті з української літератури та української мови, словники та електронні посібники.

 Все для школи, учнів та вчителів

На порталі публікуються матеріали для учителів (плани уроків, конспекти та презентації) та учнів (реферати, конспекти та шпаргалки).

 Вся элементарная математика

На сайті розміщені матеріали з різних розділів програм середньої школи з елементарної математики: арифметика, алгебра, геометрія, тригонометрія, функції і графіки, основи аналізу, теорія і розв'язки задач, варіанти екзаменаційних робіт. Сайт буде корисним для школярів та абітурієнтів.

 Астрономия. Виртуальный методический кабинет учителя физики и астрономии

На сайті представлена методика викладання астрономії, інформація про олімпіади з фізики та астрономії. Портал буде корисним для вчителів та школярів.

 Для географа

Сайт містить матеріали для підготовки до уроків географії: реферати, географічні флеш-ігри, статті з історії географічних досліджень тощо. Портал буде корисним для вчителів географії, студентів, школярів і всіх, хто цікавиться географією.

 Знання Онлайн

Знання Онлайн - центр дистанційної освіти, який допоможе підготуватися до ЗНО. Кожен курс містить відео уроки, підсумкові конспекти та тести для перевірки знань.

 Інформатика для вчителя

Методичний та освітній портал розроблений на допомогу вчителям інформатики.

 Кабінет інформатики VLM

Авторський сайт вчителя інформатики Сосновцева О. О. створений з метою розміщення документів та матеріалів, які можуть бути корисними вчителям інформатики та завідуючим КІІКТ.Правила функціювання кабінету інформатики, організація безпеки роботи за комп'ютером,теоретичні відомості про аспекти навчання,програмні засоби для організації роботи кабінету інформатики.

 Класна оцінка

Інформаційна система для шкіл, дитячих садків, установ освіти. Надається можливість створити сайт, електроний щоденник, електронну реєстрацію до садка тощо.

 Українська література

Сайт створений, щоб допомогти зорієнтуватися у матеріалі з української літератури. Пропонований матеріал надасть можливість узагальнити, систематизувати та самостійно перевірити знання, а також допоможе долучитися до активної самостійної роботи та підготуватися до тематичних контрольних робіт, іспитів та ЗНО. Тут зібрано матеріал з теорії літератури, розповідається про життя та творчість письменників, зміст творів та питання для самоконтролю. Портал буде корисним для школярів.

 Линейка - математический портал

На сайті розміщені довідкові матеріали, підбірка навчальної літератури та рефератів з вищої та шкільної математики; методичні розробки уроків, уроки-презентації, календарне планування, робочі програми, нестандартні уроки для вчителів; олімпіадні задачі з рішеннями; методичні розробки лабораторних робіт з економетрії та математичного програмування, лекційний матеріал з цих дисциплін, вирішення деяких задач математичного програмування; відомості про видатних математиків.

 Мала академія наук України

Офіційний сайт Малої академії наук України – освітньої системи, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.

 Математика - это просто!

На сайті публікуються матеріали з теорії і методів розв'язання математичних задач. У розділі "Література" надається доступ до книг з алгебри, геометрії, логіки та математики в цілому. У розділі "Великі математики" публікуються біографії видатних науковців-математиків. У розділі "Таблиці" знаходяться розраховані значення різних функцій стандартних аргументів та інструмент для отримання математичних значень.

 Математика, логіка, інтелект

Сайт присвячений елементарній математиці: цікаві математичні факти, історії з життя математиків, формули, таблиці, розв'язки задач.Головною рисою даного сайту є он-лайн сервіси для вирішення завдань (наприклад, розв’язання квадратного рівняння, знаходження гіпотенузи і катетів прямокутного трикутника і т.п.).

 Международная математическая олимпиада (ММО)

Сайт Чемпіонату світу з математики серед школярів старших класів, який проводиться щороку в одній з країн світу. Розміщено інформацію про хронологію країн-учасників, завдання, результати змагання.

 Навчальні матеріали з інформатики

Сайт присвячений інформатиці та інформаційним технологіям від систем счислення до комп'ютерних мереж та телекомунікацій.

 Научная лаборатория школьников

На сайті розміщено цікаві факти та останні новини з фізики. Представлені повнотекстові наукові статті з різних наук: астрономії, фізики, математики, педагогики, хімії, біології.

 Нова доба

Офіційний сайт Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін.

 Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України

На сайті публікуються матеріали по дослідницьких роботах та творчих проектах школярів (теми, вимоги до оформлення), навчальні програми тощо.

 Освіта в Україні та за кордоном – Освіта.UA

На порталі публікуються новини у галузі освіти, довідники "ВНЗ України" та "Університети за кордоном", інформація про бізнес-освіту, освіту за кордоном, про вичення іноземних мов, законодавчі документи. Сайт буде корисним для вчителів, студентів та абітурієнтів.

 Освіта і Наука

Сайт для педагогів та студентів педагогічних спеціальностей: плани-конспекти уроків, розробки виховних заходів тощо.

 Освітній ресурс з астрономії

На сайті представлена навчальна інформація про планети Сонячної системи, види та еволюція галактик. Портал буде корисним для школярів.

 Острів знань

Освітній шкільний інтернет-портал. На сайті представлені додаткові матеріали до уроків, тести, сценарії позакласних заходів, новини тощо. "Острів Знань" - ресурс, який буде корисний для користувачів молодшого, середнього та старшого шкільного віку, а також для вчителів і батьків.

 Офіційний сайт Української мови

На сайті для вивчення української мови публікуються правила правопису і відповіді на питання про їх використання.

 Посібник - допомога школяру, студенту та вчителю

На сайті публікуються конспекти та розробки уроків для учителів молодших класів та презентації для учнів шкіл та студентів вищих навчальних закладів.

 Репозитарій навчального контенту

Електронний репозитарій підручників від Міністерства освіти і науки України та громадської спілки "Центр освітніх комунікацій" - платформа для розміщення навчальних матеріалів з вільним доступом до неї учнів та вчителів.

 Сайт математиків

На сайті надається доступ до тематичного програмного забезпечення, відеоматеріалів пов'язаних з математикою. Представлено розділ для вчителя математики, де зібрані календарне планування та розробки уроків з математики.

 Сайт элементарной математики Дмитрия Гущина

Cайт з математики призначений для школярів, абітурієнтів, слухачів підготовчих курсів, студентів педагогічних вузів і вчителів. На сайті розміщені: варіанти випускних іспитів, завдання, що пропонувалися на вступних іспитах, завдання математичних олімпіад ВНЗ та методичні посібники.

 Слово вчителя

Освітній сайт для педагогів cтворено для поширення власного досвіду, спілкування, обміну ідеями тощо. На сайті даються розробки поурочних планів, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів вчителям інформатики, образотворчого мистецтва.

 Українська педагогика

Українська педагогіка - сайт про новини у сфері освіти та науки. Також розміщені плани-конспекти з різних предметів.

 Український біологічний сайт

Сайт присвячений висвітленню деяких аспектів біологічної освіти та науки в Україні. Тут можна знайти історію проведення та архів завдань всеукраїнських біологічних олімпіад і турнірів, інформацію про Нейроконкурс та екологічну олімпіаду. У бібліотеці сайту зібрано добірку літератури для підготовки до біологічних конкрсів. Крім цього, є архів завдань ЗНО з біології. Представлені біографії біологів, життя яких було пов'язане з Україною, біологічні конференції,бібліотеку джерел знань з основних галузей біології.

 Український освітній портал

Портал для вчителів та викладачів містить розробки уроків і сценаріїв до свят, методичні матеріали, наочність до уроків.

 Форум інформатиків України

На сайті надається доступ до розробок уроків інформатики, план-конспектів, практичних робіт і тематичних атестацій, програмного забезпечення тощо.

 Шкільна астрономія

Сайт з астрономії Запорізької гімназії №31 створений для учнів старших класів.

 Шкільне життя

На сайті представлена інформація для підготовки до уроків історії, математики, інформатики, основ здоров’я та інших предметів – конспекти, календарне планування, програми із спецкурсів, методичні рекомендації, додаткові матеріали для проведення предметного тижня та статті.