Тематичний інтернет-навігатор

ВИДАВНИЦТВА УЧБОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 Taylor & Francis Group

Міжнародне книжкове видавництво - є одним з підрозділів британської компанії Informa. Спеціалізується на публікації академічної літератури та наукових журналів. Taylor & Francis щорічно публікує понад 1800 нових книг і 1000 журналів. Видавництво публікує тематичні журнали, які включають сільськогосподарські, хімічні, освітні, інженерні, геологічні, юридичні, математичні, медицині і соціальні науки.

 «Рекламно-издательский центр «Проза»

Основною діяльністю Центру є підготовка та видання підручників, методичних посібників, довідників для шкіл і вищих навчальних закладів; наукової, науково-популярної літератури; історичної та історико-документальної літератури; духовно-моральної художньої літератури.

 Абетка

Офіційний сайт видавництва "Абетка". Основні напрямки видавничої діяльності ТзОВ "Абетка": навчальна, методична та довідкова література для загальноосвітніх шкіл; навчальна та довідкова література для абітурієнтів та студентів; науково-популярна та краєзнавча література.

 Аспект

Сайт видавництва "Аспект", який заснувал шкільний вчитель з інформатики. На сайті в форматі PDF представлені посібники з інформатики для 2-11 класів середньої школи. Є можливість для скачування.

 Видавництво "АССА"

Офіційний сайт видавництва "Асса". У видавництві розвиваються наступні напрями: дитяча та навчальна література, видання для дозвілля, туристичні путівники, карти та спеціалізовані видання про різні види активного відпочинку та туризму в Україні.

 Видавництво "Вища школа"

Видавництво «Вища школа» випускає підручники, посібники з усіх галузей знань для старшокласників, учнів коледжів, абітурієнтів, студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації. Особлива увага приділяється створенню підручників і навчальних посібників з нових дисциплін, передбачених навчальними програмами.

 Видавництво "Генеза"

Офіційний сайт видавництва "Генеза". Провідне українське видавництво пропонує широкий асортимент навчальної, методичної, довідкової, художньої, наукової літератури з усіх предметів, оригінальні підручники з історії України, всесвітньої історії, зарубіжної літератури, української мови та літератури, іноземних мов, біології та математики.

 Видавництво "Знання"

Офіційний сайт видавництва "Знання". На сайті розміщена наукова, освітня, популярна література. Видавництво пропонує сучасні підручники, навчальні посібники і практикуми для вузів і загальноосвітніх шкіл.

 Видавництво ЛІПС

Офіційний сайт видавництва "Ліпс". Напрям видавництва - дошкільна література для вихователів, методистів, логопедів, керівників ДНЗ, також книги з історії, екології, хімії, української літератури тощо.

 Видавництво Львівської політехніки

Офіційний сайт видавництва Національного університету "Львівська політехніка". Видає навчальну, наукову, довідкову, навчально-методичну літературу. Забезпечує навчальний процес у Львівській політехніці підручниками, посібниками, монографіями, конспектами лекцій, довідниками, словниками, навчально-методичними матеріалами.

 Видавництво "Навчальна книга – Богдан"

Видавництво працює над забезпеченням потреб національної школи і вузу у навчальній літературі, створюючи нові оригінальні підручники, словники, методичні посібники, довідники та енциклопедичні видання, що відповідають сучасним світовим та державним стандартам. Крім того, видавництво друкує дитячу та художню літературу, перекладені твори відомих світових письменників.

 Видавництво "Початкова школа"

Офіційний сайт видавництва "Початкова школа", основна мета якого - видання навчальних посібників для вчителів та учнів 1-4 класів, а також журналу "Початкова школа". Журнал "Початкова школа" - всеукраїнська трибуна взаємообміну досвідом, вчительськими секретами і знахідками. Саме тут публікуються новітні ідеї педагогіки, психології, результати актуальних фахових досліджень. Всі видання мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Автори посібників – провідні вчені, вчителі-практики. Зміст посібників відповідає Державним стандартам, чинним програмам та новим підручникам для 1–4 класів.

 Видавництво "Ранок"

Видавництво "Ранок" спеціалізується на видавництві навчально-методичної літератури, навчальних посібників, книг російською, українською, румунською, казахською, німецькою, англійською мовами, розвивальних ігор для найменших, енциклопедій та атласів.Здійснює спільні проекти з провідними видавництвами США, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Великій Британії, Бельгії та інших країн.

 Видавництво "Шкільний світ"

Сайт видавництва освітянської преси та літератури, яке у видавничій сфері з 1996 року,спеціалізується на випуску періодичних видань і навчально-методичних матеріалів. Аудиторія : вчителі, керівники навчальних закладів, їхні заступники, студенти педагогічних вишів — усі , хто зацікавлені освітнім процесом. Журнал "Директор школи" для зіркових керівників навчальних закладів України та газети "English", "Deutsch", "Le français".

 Видавничий центр "Академія"

Офіційний сайт видавництва "Академія". Видавництво спеціалізується на посібниках і підручниках для різних спеціальностей вищої школи, довідковій та науковій літературі. Включає більше 20 дисциплін.

 Державне спеціалізоване видавництво "Освіта"

Офіційний сайт державного спеціалізованого видавництва "Освіта". Видає підручники для школи, навчальну та дитячу літературу, посібники для перевірки та контролю знань, атласи, карти, словники, енциклопедії.

 Наукова думка

Офіційний сайт видавництва "Наукова думка". На сьогодні Видавництво реалізує три видавничі проекти: випуск фундаментальних узагальнюючих наукових монографій українських вчених, головним чином, за проектом “Наукова книга”; історико-культурна спадщина українського народу. У рамках цього проекту, зокрема, виходять у світ такі значущі видання, як “Історія української культури” та “Енциклопедія історії України”; видання літератури, розрахованої на найширше коло читачів. Тут виходять у світ книги програми “Словники України” та серії “Бібліотека школяра”, академічні зібрання творів класиків української літератури, підручники та посібники для вищої школи. Ресурс носить академічний характер.

 ООО «Компания СМИТ»

Компанія "Смит" пропонує педагогічні програмні засоби (ППС), або електронні підручники, які включають велику кількість анімацій, відеосюжетів, звуковий супровід, інтерактивність, зручний інтерфейс, ретельно продуману систему оцінювання та контролю знань, а також видання підручників, навчальних посібників, монографій, конспектів лекцій.

 Основа

Офіційний сайт видавничої групи "Основа". Одним із найважливіших напрямків роботи видавництва є випуск науково-методичної літератури для працівників шкіл, дитячих садочків, для всіх категорій — від учителів до директора, від логопеда до музичного керівника.

 Торсінг

Офіційний сайт видавництва "Торсінг". Видає навчальні посібники, дитячу літературу, словники, довідкову літературу. На сайті є можливість для скачування навчальних посібників у форматі PDF.

 Центр навчальної літератури

Офіційний сайт видавництва "Центр навчальної літератури" - найбільшої книготоргiвельної та видавничої компанiї в Україні, що спецiалiзується на виданнi та продажу рiзнопланової навчальної та довiдкової лiтератури. Асортимент на сайті поновлюється щоденно.