Тематичний інтернет-навігатор

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА

 Всеукраїнська рада учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів

Сайт Всеукраїнської ради учнівського самоврядування ПТНЗ. Метою цього сайта є об‘єднання спільних інтересів та вчасне інформування членів ВРУС ПТНЗ. Сайт має сприяти більш тісній співпраці між навчальними закладами України, організації масових заходів, які будуть проведені одночасно на всій території держави.

 Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України

Сайт Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

 НВЦ "Професіонал"

Сайт Центру, який пропонує послуги з навчання і перевірки знань керівників, фахівців з охорони праці і промислової безпеки, спеціалістів на допуск до безпечного виконання робіт та експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки, навчання з електробезпеки та електротехнічних професій. Також Центр проводить перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників, пропонує курси водіїв категорії В.

 Професійно-технічна освіта міста Києва

Офіційний сайт Центру професійно-технічної освіти міста Києва.

 Профессиональные технические училища Украины

Інформаційний ресурс для абітурієнтів. На сайті представлений каталог професійних технічних училищ України, надана інформація по кожному навчальному закладу регіону із зазначенням контактних даних.

 Технолог

Сайт циклової комісії "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях" Лозівської філії Харківського автомобільно-дорожнього технікуму. Навчаючись на даній спеціальності, студенти отримують знання з механіки, теорії обробки матеріалів, технології виробництва, сучасного автоматизованого металообробного обладнання.