Тематичний інтернет-навігатор

ПОЧАТКОВА ОСВІТА

 Everyday Mathematics

На сайті представлена навчальна програма з математики для початкових шкіл США.

 Веселі сценки та сценарії шкільних свят

На сайті розміщені гуморески, шкільні анекдоти, фокуси, різноманітні конкурси та розваги, сценарії для шкільних свят, привітання, розділ "Все для вчителя" тощо.

 Видавництво "Початкова школа"

Офіційний сайт видавництва "Початкова школа", основна мета якого - видання навчальних посібників для вчителів та учнів 1-4 класів, а також журналу "Початкова школа". Журнал "Початкова школа" - всеукраїнська трибуна взаємообміну досвідом, вчительськими секретами і знахідками. Саме тут публікуються новітні ідеї педагогіки, психології, результати актуальних фахових досліджень. Всі видання мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Автори посібників – провідні вчені, вчителі-практики. Зміст посібників відповідає Державним стандартам, чинним програмам та новим підручникам для 1–4 класів.

 Всеукраїнський Портал "Початкове навчання"

Всеукраїнський портал для батьків і педагогів створений для обміну досвідом, спілкування та комунікації працівників системи освіти. На порталі публікуються методичні рекомендації, розробки уроків та занять домашньої школи, сценарії свят та ранків, поради з підготовки до школи та запобігання дезадаптації першокласників та ін.

 Вчитель вчителю, учням та батькам

Метою створення цього сайту є систематизація та узагальнення накопичених матеріалів, надання практичної допомоги вчителям початкових класів у плануванні роботи з навчання та проведення вільного часу школяра. На сайті ви знайдете: поурочні, тематичні, календарні плани, розробки уроків, виховні заходи, статті освітньої тематики. Сайт створено для співпраці вчителів та допомоги учням та їх батькам.

 Портал вчителів початкових класів "Урок"

На сайті публікуються уроки, заходи, пам'ятки, методичні розробки, ігри, загадки, посилання на довідники, словники, енциклопедії. Сайт розрахований на вчителів молодших класів та батьків.

 Школьная страна

Мета сайту "Шкільна країна" - створення єдиного інформаційного освітнього простору, систематизація і поширення накопиченого педагогічного досвіду в навчальному процесі, викладання в початкових класах та виховної роботи з колективом молодших школярів, підвищення педагогічної та методичної майстерності вчителів, що використовують ІКТ на уроках і в позакласній роботі. Портал призначений для вчителів початкових шкіл.

 Образотворче мистецтво

Сайт містить розробки та презентації для шкільних уроків з предмету "Образотворче мистецтво". Також на сайті представлені: каталог файлів, статей, форум для спілкування, відеофільми з історії живопису. Портал розрахований на вчителів образотворчого мистецтва.

 Планета міркувань

На сайті розміщені посібники для розвитку логічного та творчого мислення дітей 6-12 років, які містять серію розвиваючих завдань і головоломок, стимулюють роботу дитячого мозку, пробуджують творчість.

 Портфоліо вчителя

Сайт "Портфоліо вчителя" призначений для створення інформаційно-методичного середовища. На сайті є можливість для скачування книг, методичних матеріалов. Також представлені: фотогалерея, форум для спілкування, книга для гостей. Портал буде корисним для вчителів початкових класів.

 Посібник - допомога школяру, студенту та вчителю

На сайті публікуються конспекти та розробки уроків для учителів молодших класів та презентації для учнів шкіл та студентів вищих навчальних закладів.

 Початкові класи

Портал для вчителів початкових класів. На сайті ви знайдете розробки уроків, загадки, вірші, скоромовки, чистоговорки та інші матеріали.

 Презентації для дітей

На сайті викладаються презентації, створені для навчання дітей у початковій школі.

 Сайт-портфоліо Бігус Ірини Миколаївни

Сайт-портфоліо Ірини Миколаївни Бігус, вчителя початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8, м. Хмельницького. Мета створення сайту - поділитися власними доробками, ідеями, а також зібрати своєрідний каталог цікавих знахідок з досвіду роботи колег - вчителів початкових класів.

 Щоденник.ua - шкільна освітня мережа

Всеукраїнська освітня мережа "Щоденник.ua" формує унікальне електронне середовище для вчителів, учнів та їх батьків. Доступ в систему здійснюється тільки за спеціальним кодом, отриманим в освітній установі.