Тематичний інтернет-навігатор

ОСВІТЯНСЬКА ПРЕСА

 ДИВОСЛОВО

Електронна версія щомісячного науково-методичного журналу "Дивослово". На сайті представлений архів видання за 2011-2014 рр.

 Народна освіта

Електронне наукове фахове видання "Народна освіта", в якому розміщуються статті провідних учених, відомих педагогів, політичних і громадських діячів, присвячені питанням аналізу сучасних тенденцій, стратегії розвитку національної освіти, її правовому забезпеченню тощо, а також матеріали, що порушують проблеми підготовки та підвищення кваліфікації вчителів. Надається доступ до архіву випусків з 2007 р. включно.

 Освітологічний дискурс

«Освітологічний дискурс» – наукове електронне видання, яке дозволяє читачам опрацьовувати наукові доробки у відкритому доступі. Видання «Освітологічний дискурс» включено до переліку фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата педагогічних наук.


 Особлива дитина: навчання і виховання

Офіційний сайт періодичного, наукового, навчального, інформаційного, методичного видання "Особлива дитина: навчання і виховання", метою якого є вирішення проблем здобуття освіти і забезпечення життєдіяльності дітей з особливими потребами, надання методичних порад і консультацій фахівців з актуальних проблем спеціальної педагогіки і психології. Надається доступ до електронних версій номерів журналу та змісту номерів з 2008 р.

 Работа и учеба

Сайт електронної версії газети з працевлаштування. Розміщені - вакансії, резюме, учбові заклади Києва і області.

 Сучасна освіта в Україні і за кордоном

На сайті представлений всеукраїнський рекламно-інформаціоний журнал "Сучасна освіта", який публікує інформацію про якісну освіту в Україні та за кордоном. Надається доступ до архіву змісту номерів з 2007 р.

 Тижневик "Освіта"

На офіційному сайті всеукраїнського громадсько-політичного тижневика "Освіта" надається можливість ознайомитись із архівом номерів видання з 2010 р.

 Учительский Журнал он-лайн

Сайт містить авторські методичні розробки з предметів, які входять до шкільної програми.