Тематичний інтернет-навігатор

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

 100 великих сокровищ и реликвий

На сайті "100 великих сокровищ и реликвий" зібрано матеріали про скарби (шапка Мономаха, заповітна чаша Грааля, пасхальні яйця Фаберже, регалії англійських монархів, севільська гробниця Колумба тощо), створені видатними майстрами, скульпторами, художниками, відображено їх історію. Понад 600 ілюстрацій дають наочне уявлення про розвиток різних видів мистецтва всіх часів і народів.

 Google Cultural Institute

Проект Google, в якому зібрано важливі матеріали з історії та мистецтва у цифровому форматі. Музеї з понад 40 країн світу надали для проекту фотографії, відео, рукописи та документи, понад 40 000 високоякісних зображень своїх експонатів – відомих полотен, скульптур, меблів тощо.

 GRAFFITIZONE

Портал присвячений графіті та стріт-арту.

 photos Dali

На сайті представлено колекцію фотознімків з життя та творчості Сальвадора Далі.

 Salvador Dali's Museums

Офіційна веб-сторінка Gala - Salvador Dali Foundation (Фонду Сальвадора Далі).

 Sovfarfor

На сайті публікуються матеріали з різних видів мистецтва: архітектура і дизайн, стиль і мода, декоративно-прикладне мистецтво, література, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, театр і кіно, фотографія, естрадно-циркове мистецтво.

 Архитектура и дизайн

На сайті публікуються матеріали з архітектури, дизайну, декору тощо.

 Врубель и Лермонтов

Сайт про духовну та містичну дружбу між Лермонтовим і Врубелем.

 Давление света

Сайт було створено в якості електронної антології сучасної літератури та живопису.

 Дизайне.ру

Сайт присвячений дизайну: історії становлення та розвитку. Містить статті про дизайн, композицію, колористику тощо.

 Искусство в Украине

Арт-проект, присвячений сучасному мистецтву в Україні - тенденції, творчість відомих художників, авторів у різних жанрах мистецтва, останні виставки та події культурного життя України.

 Мир русской иконы

На сайті розміщено репродукцій 3070 ікон.

 Мистецька сторінка

Інтернет-ресурс спрямований на висвітлення та розвиток української культури і мистецтва. Авторизовані користувачі мають можливість розміщувати свої твори в різножанрових галереях сайту, анонсувати події, викладати власний погляд на важливі події в авторських колонках.

 Народне Мистецтво України

Сайт науково-популярного мистецького журналу "Народне мистецтво" національної спілки майстрів народного мистецтва України.

 Національна Спілка Художників України

Сайт Національної спілки художників України - всеукраїнської громадської творчої організації професійних митців та мистецтвознавців.

 Образотворче мистецтво

Сайт містить розробки та презентації для шкільних уроків з предмету "Образотворче мистецтво". Також на сайті представлені: каталог файлів, статей, форум для спілкування, відеофільми з історії живопису. Портал розрахований на вчителів образотворчого мистецтва.

 Основные направления изобразительного искусства XX века

Сайт присвячений основним напрямкам образотворчого мистецтва XX века.

 Репродукции картин известных художников

На порталі представлено біографічні дані більш ніж 5 000 художників, понад 20 000 репродукцій картин, всі відомі напрямки образотворчого мистецтва, дані про діючі картинні галереї.

 Сакральне мистецтво Галичини

Сайт малярського об'єднання, яке на правах живописного відділення увійшло до Дрогобицької Асоціації Художників та створило стінописні комплекси у близько тридцяти храмах України та Польщі.

 Скульпторы Украины

Сайт присвячено творчості трьох українських скульпторів: Олексія Леонова, Василя Бородая, Володимира Шевченка.

 Современная живопись

На сайті розміщено онлайн-галерею сучасного живопису, інформацію про живопис, графіку, малюнки, скульптуру.

 Христианство в искусстве: иконы, фрески, мозаики...

У галереї сайту представлені ікони, мозаїки, фрески, книжкові мініатюри, прориси і переклади ікон, твори дрібної пластики. Пошук інформації полегшують тематичні покажчики: іконографічний (образи Спаса, Богоматері і святих, біблійні і євангельські сюжети), географічний (музеї, храми, зборів), покажчик рукописів і словник іконописців. У "Бібліотеці" розміщено добірку публікацій по давньоруському і візантійському мистецтву.