Тематичний інтернет-навігатор

МУЗЕЇ

 Bakhchisaray Khan Palace

Особистий сайт Олекси Гайворонського про Ханський Палац у Бахчісараї.

 Carpathian biosphere reserve

На сайті Карпатського біосферного заповідника публікуються новини, основна інформація, матеріали про місцеві флору та фауну, екотуризм, видання і публікації, фотогалерея тощо.

 Gallerix

На сайті представлений онлайн-музей Gallerix: картини відомих художників, живопис старих майстрів з кращих музеїв світу.

 Odessa Numismatics Museum

На сайті Одеського музею нумізматики представлені історична довідка про музей, відомості про фонди музею: від греко-скіфського до незалежного періодів, інформація з історії та монетної справи в Північному Причорномор'ї.

 Oleg Sokolov

На сайті Музею Олега Соколова публікуються галереї робіт та інформація про художника, поета, зачинателя одеського авангарду.

 Russian Old Radios

Сайт-музей представляє апаратуру різних років, яка була випущена на підприємствах Радянського Союзу. Крім того, є експонати, виробництва США, Німеччини та Голландії.

 Salvador Dali's Museums

Офіційна веб-сторінка Gala - Salvador Dali Foundation (Фонду Сальвадора Далі).

 The Museum of Mathematics

Сайт Національного музею математики в Нью-Йорку (USA).

 The Taras Shevchenko Museum

Сайт музею Тараса Шевченка в Торонто.

 UAMUSEUM.COM

На сайті публікуються матеріали з історії та культури України, про її музеї, архітектурні об'єкти, цікаві місця. Портал «Історико-культурна спадщина України» створений ініціативними програмістами, в основі ідеї яких, прилучення молоді до культурних традицій своєї країни, об'єктів культурної спадщини України, духовних цінностей.

 Ukrainian Museum-Archives

Сайт Українського музею-архіву (США, Клівленд).

 Археологічний музей (Інститут українознавства імені І. Крип'якевича Національної академії наук України)

На сайті представлений музей Інституту українознавства м. Львів, який здійснює комплексне археологічне дослідження матеріальної і духовної культури давнього населення Заходу України.

 Бабин Яр

Сайт Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр" (м. Київ).

 Бахчисарайский историко-культурный заповедник

Сайт Бахчісарайського історико-культурного заповідника.

 Белгород-Днестровский краеведческий музей

Офіційний сайт Белгород-Дністровського краєзнавчого музею Одеської області.

 "Битва за Київ у 1943 році"

Сайт Національного музею-заповідника "Битва за Київ у 1943 році", який знаходиться на околиці села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області та присвячений Київській стратегічній наступальній операції 1943 року.

 Білоцерківський краєзнавчий музей

На сайті Білоцерківського краєзнавчого музею публікується інформація про музей, його події, постійні, тематичні та тимчасові виставки, експозиції музею тощо.

 Бойківщина - Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

На сайті Долинського краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів міститься інформація про музей, його експозиції, екскурсії, віртуальна виставка тощо.

 Бориспільський державний історичний музей

На сайті Бориспільського державного історичного музею представлено інформацію про музей, про історію міста, художників та народних майстрів, фотоальбоми тощо.

 Боярський краєзнавчий музей

На сайті Боярського краєзнавчого музею публікуються матеріали про музей, його наукову діяльність, фотогалерея тощо.

 Василівський музей "Садиба Попова"

На сайті Василівського історико-архітектурного музею-заповідника "Садиба Попова" публікуються новини, історія садиби та роду Попових, інформація про музей, фотогалерея тощо.

 Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

Сайт містить статті з історії мистецтва і культури, живопису, скульптури, архітектури, фотомистецтва, історії астрології, магії і алхімії.

 Вишгородський історико-культурний заповідник

На сайті Вишгородського історико-культурного заповідника публікують новини заповідника, інформацію про наукову діяльність, статті та публікації, майстер класи, фото- та відеоматеріали тощо.

 Відлуння віків

Відлуння Віків - український пам'яткоохоронний інтернет-ресурс, віртуальне представництво найбільших вітчизняних пам’яткоохоронних структур: Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (УТОПІК) і Центру пам’яткознавства Національної академії наук України та УТОПІК. Водночас сторінки наповнені найрізноманітнішою культурологічною інформацією.


 Вінницький обласний краєзнавчий музей

На сайті Вінницького обласного краєзнавчого музею публікується інформація для відвідувачів, матеріали про музей, фотогалерея та віртуальні тури.

 Волинський краєзнавчий музей

На сайті Волинського краєзнавчого музею публікуються історія, новини, анонси, інформація про колекції, експозицію та виставки тощо.

 Володимир-Волинський історичний музей

На сайті Володимир-Волинського історичного музею публікуються афіша, новини, послуги та публікації музею.

 Горловский художественный музей

Сайт Горлівського художнього музею, в якому зберігаються твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва XVIII-XX ст.

 Государственный Лермонтовский музей-заповедник "Тарханы"

Сайт Державного Лермонтовського музею-заповідника "Тархани" - унікального історико-культурного пам'ятника, де провів своє дитинство російський поет М. Ю. Лермонтов. На сайті розміщено інформацію про фондові колекції музею, представлена медіагалерея: фото, відео, аудіо.

 Государственный музей-заповедник С. А. Есенина

На сайті представлений Державний музей присвячений життю та творчості відомого поета Росії Сергія Єсенина.

 Государственный Эрмитаж

Офіційний сайт Державного Ермітажу м.Санкт-Петербурга.

 Гуляйпільський краєзнавчий музей

На сайті Гуляйпільського краєзнавчого музею Музей міститься інформація про музей, його експозицію, фотоальбом та відеогалерея тощо.

 Державний iсторико-культурний заповiдник

Неофіційний сайт Державного iсторико-культурного заповiдника у місті Дубно (Рівненська обл.).

 Державний історико-культурний заповідник "Поле Полтавської битви"

Сайт Державного історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви" - культурного науково-методичного центру по вивченню історії України періоду XVII-XVIII століть в контексті європейської історії.

 Державний історико-культурний заповідник у м. Луцьку

На сайті Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку публікуються новини, інформація про заповідник, про пам'ятки національного та місцевого значення.

 Державний історико-культурний заповідник у м. Путивлі

Сайт Державного історико-культурного заповідника у м. Путивлі - науково-дослідного та культурно-освітнього закладу, що здійснює охорону, вивчення і популяризацію пам'яток культури, об'єднує ансамблі і комплекси пам'яток, органічно пов'язані з ними території та зібрання музейних цінностей.

 Диканський історико-краєзнавчий музей ім. Д. М. Гармаша

Сайт Диканського історико-краєзнавчого музею ім. Д. М. Гармаша.

 Днепропетровский художественный музей

На сайті представлений Днепропетровський художній музей. Колекція музею налічує 8,5 тисяч творів живопису, скульптури, графіки та предметів декоративно-ужиткового мистецтва XVI-XXI століть. І є місцем збереження видатних творів вітчизняного, західноєвропейського та східного мистецтва.

 Дніпропетровський історичний музей

На сайті Дніпропетровського історичного музею містяться анонси виставок та заходів, останні новини, інформація для відвідувачав тощо.

 Донбас краєзнавчий

Інформаційний портал краєзнавчої інформації про Донецьку область, про її музеї, заповідники, ладшафтні парки та меморіали.

 Дрезденская картинная галерея

Цей сайт присвячений експозиції Дрезденської картинної галереї, як путівник по залах.

 Евпаторийский краеведческий музей

Сайт Євпаторійського краєзнавчого музею.

 Житомирський обласний краєзнавчий музей

На сайті Житомирського обласного краєзнавчого музею публікується інформація про музей (його історію, структуру тощо) та його послуги.

 Закарпатський Краєзнавчий музей

На сайті Закарпатського Краєзнавчого музею (Ужгородський замок) міститься інформація про музей, його відділи, колекції, екскурсії тощо.

 Заповідник "Чигирин"

Сайт Національного історико-культурного заповідника "Чигирин".

 Заповідні території українських Карпат

На сайті публікується інформація про заповідники, розташовані на території Карпат: тристоронній біосферний заповідник "Східні Карпати", Карпатський біосферний заповідник, державний заповідник "Горгани", Вижницький національний природний парк тощо.

 Запорізький обласний краєзнавчий музей

На сайті публікується інформація про Запорізький обласний краєзнавчий музей, його історію, новини, виставки, колекції. Також представлені матеріали науково-теоретичного щорічника "Музейний вісник" з доступом для скачування.

 Изюмский краеведческий музей

На сайті Ізюмського краєзнавчого музею публікуються матеріали про музей, його експозиції, про історію міста, фотогалерея тощо.

 Івано-Франківський краєзнавчий музей

На сайті Івано-Франківського краєзнавчого музею публікуються матеріали про музей, його відділи, виставки, експозиції та філії.

 Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник

Сайт Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. У музеї представлені пам'ятки архітектури XII-XVIII.

 Керченский историко-культурный заповедник

Сайт Керченського історико-культурного заповідника.

 Киевский Музей восковых фигур

На сайті Київського музею воскових фігур опубліковано інформацію про музей, його історію, експозицію тощо.

 Кіровоградський обласний краєзнавчий музей

На сайті Кіровоградського обласного краєзнавчого музею публікуються новини, інформація про музей, його структуру, філії та відділи, музеї області тощо.

 Кіровоградський обласний художній музей

На сайті Кіровоградського обласного художнього музею міститься інформація для відвідувачів, матеріали про музей, документація, корисні посилання тощо.

 Комитет "Бабий яр"

Офіційний сайт Комітету "Бабин яр". Розміщена інформація про заповідник, полеміку, документи, постаті та історію "Бабиного яру".

 Контора Кука

На сайті публікується інформація про музеї, природні пам'ятники та міста світу.

 Корсунь-Заповiдник

Сайт Корсунь-Шевченкiвського державного iсторико-культурного заповiдника. Заповідник - це науково-дослідний та культурно-освітній заклад, що являє собою об'єднання різнопрофільних музеїв, а також має на балансі низку історико-культурних пам’яток як національного, так і місцевого значення.

 Лебединський Художній Музей ім. Б. К. Руднєва

Сайт Лебединського художнього музею ім. Б. К. Руднєва.

 Литературно-мемориальный музей И. А. Бунина

Офіційний сайт музею присвяченого життю та творчості російського письменника І. А. Буніна.

 Литературно-мемориальный музей М. Булгакова

Сайт Літературно-меморіального музею Михайла Опанасовича Булгакова у Києві.

 Литературный музей Владимира Ивановича Даля

На сайті представлена інформація про музей, його історію, публікації, фонди.

 Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького

Офіційний сайт Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Г. Возницького.

 Львівський історичний музей

Офіційний сайт Львівського історичного музею.

 Львівський музей історії релігії

Офіційний сайт Львівського музею історії релігії.

 Любомльський краєзнавчий музей

На сайті Любомльського краєзнавчого музею публікуються історія, новини, інформація про експозицію, виставки, видання музею, відео- та фотогалереї.

 Мариупольский краеведческий музей

Сайт Маріупольського краєзнавчого музею.

 Мелітопольський міський краєзнавчий музей

На сайті Мелітопольського міського краєзнавчого музею публікується інформація про музей, його афіша, новини, експозицію, бібліотеку тощо.

 Микола Сядристий

Офіційний веб-сайт майстра мініатюри Миколи Сядристого.

 Миколаївський обласний краєзнавчий музей

На сайті Миколаївського обласного краєзнавчого музею публікуються новини музею, представлена інформація про виставки та експозиції музею тощо.

 Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна

На сайті розміщена інформація про експозиції, історію, фонди музею.

 Музеи Европы. О художниках и картинах

Сайт дозволяє ознайомитись з деякими музеями та біографіями живописців, переглянути картини та їх описи.

 Музеи мира и картины известных художников

На сайті представлена інформація про відомі музеї світу. Можна ознайомитися з картинами відомих митців, прочитати біографії художників, дізнатися про незвичайні музеї, розташовані в різних куточках світу. Також на сайті представлена відеогалерея.

 Музей видатних діячів української культури

На сайті представлені музей Лесі Українки, музей Миколи Лисенка, музей Михайла Старицького, музей Панаса Саксаганського та музей "Іван Франко і Київ".

 Музей Волинської ікони

На сайті Музею Волинської ікони публікуються новини музею, анонси, інформація про конференції, виставки, експонати.

 Музей Георгія Сєдова

Сайт історичного музею полярного дослідника Георгія Сєдова (Донецька обл.).

 Музей денег в Феодосии

На сайті Феодосійського музею монет публікується інформація про музей, про грошові одиниці світу, посилання на банки світу, ресурси з боністики та нумізматики тощо.

 Музей истории и развития Донецкой железной дороги

Сайт Музею історії та розвитку Донецької залізниці - історичного комплексу, який включає документальну експозицію та колекцію натурних зразків залізничної техніки.

 Музей історії міста Дніпродзержинська

На сайті Музею історії міста Дніпродзержинська публікуються новини музею, план заходів, фотоальбоми тощо.

 Музей історії міста Козятина

На сайті Музею історії міста Козятина публікується інформація про історію музею, міста, вокзалу, транспорту, ювілейні дати Козятина.

 Музей історії міста Коломиї

На сайті Музею історії міста Коломиї публікується інформація про музей, його експозицію, новини, співробітників музею, фотохроніка та клендар подій міста тощо.

 Музей історії міста Хмельницького

Сайт Музею історії міста Хмельницького.

 Музей Історії розвитку Українського козацтва

Офіційний сайт Музею Історії розвитку Українського козацтва. У музеї ведеться науково-дослідна робота, вивчається історія населених пунктів Одеської області, збираються експонати й документальні матеріали з історії краю, вивчаються культурні традиції козаків, записуються зразки усної народної творчості, обряди, пісні, проводяться історичні реконструкції козацьких обрядів та свят.

 Музей Лепкого

Сайт Обласного комунального музею Богдана Лепкого в м. Бережани.

 Музей Лесі Українки в Ялті

Офіційний сайт Музею Лесі Українки в Ялті - одиного з чотирьох українських музеїв, присвячених великій поетесі.

 Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків в Києві

Сайт Музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків - скарбниці світового мистецтва в Україні. Унікальні зібрання та окремі пам'ятки забезпечили музею визнання далеко за межами країни.

 Музей народної архітектури та побуту у Львові "Шевченківський гай"

На сайті Музею народної архітектури та побуту у Львові "Шевченківський гай" опубліковано інформацію про музей, виставки, події, колекції, наукову діяльність тощо.

 Музей Одной Улицы

На сайті "Музей Однієї Вулиці" представлено матеріали з історії Андріївського спуску: цікаві випадки, історії, міські байки про відомих домовласників і будинки. У 2002 році Музей Однієї Вулиці став номінантом Європейського музейного форуму – міжнародної організації під егідою Ради Європи та під патронажем Королеви Бельгії Фабіоли.

 Музей Пирогово - Киев

Сайт Національного музею народної архітектури та побуту України.

 Музей побуту Західної України в Севастополі

Сайт приватного музею побуту Західної України, який розташований поблизу Севастополя в селі Чорноріччя.

 Музей подводного флота

Сайт дає загальне уявлення про розвиток світового підводного кораблебудування.

 Музей природы

Сайт Музею природи Харьківського національного університету.

 Музей сучасного мистецтва України

На сайті Музею сучасного мистецтва України публікуються матеріали про музей, його колекції, виставки, проекти тощо.

 Музей телевидения и радио в интернете

На сайті можна ознайомитися з історією радіо і телебачення. Прочитати біографії та творчий шлях визначних діячів радіо та телебачення, подивитися фото та відеоматеріали.

 Музей техники Богуслаева

На сайті представлена інформація про музей, новини, галерея, події, виставки.

 Музей українського живопису

Музей українського живопису було відкрито 11 жовтня 2013 року. Протягом короткого проміжку часу музей став справжнім епіцентром культурного життя м.Дніпро. Музейне зібрання постійно поповнюється шляхом нових надходжень, та нині налічує близько 2500 предметів живопису, графіки, скульптури та предметів емальєрного мистецтва.Також на сайті представлений віртуальний тур по музею.

 Музей циркового искусства Украины

Сайт Музею циркового мистецтва України (Київ).

 Музей Якубовських

На сайті Музею та дому Якубовських представлено інформацію про діяльність музею, колекцію старожитностей, оберегів та ікон.

 Музей-галерея прикладной керамики и живописного творчества Ильи и Алексея Бурлай

На сайті представлена інформація про музей, галерея, новини, статті.

 Музей-заповідник Михайла Коцюбинського

Сайт Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського.

 Музей-садиба Лесі Українки (Колодяжне)

На офіційному сайті Музею-садиби Лесі Українки у Колодяжному публікуються новини, анонси, статті, історія та фотогалерея музею.

 Музеї Запоріжжя

На сайті публікується інформація про музеї міста Запоріжжя та області, про виставки та музейні заходи.

 Музеї України

Сайт онлайн-журналу "Музеї України", основним завданням якого є популяризація, захист українських музеїв, розшук і повернення культурних цінностей.

 Музеї Чернігівщини

Веб-портал музеїв і заповідників Чернігова та Чернігівської області

 Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові

На сайті Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові публікуються історія музею, інформація про експозицію, фондові колекції, афіша, публікації тощо.

 Національний військово-історичний музей України

Офіційний сайт Національного військово-історичного музею України.

 Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка"

На сайті розміщена інформаці про Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка", його історію, виставки.

 Національний заповідник "Давній Галич"

На сайті Національного заповідника "Давній Галич" міститься інформація про заповідник, про історію Галича, пам'ятки історії, культури та архітектури міста тощо.

 Національний заповідник "Херсонес Таврійський"

Сайт Державного бюджетного закладу культури м. Севастополя - Національний заповідник "Херсонес Таврійський".

 Національний історико-етнографічний заповідник ''Переяслав''

Сайт Національного історико-етнографічного заповідника ''Переяслав'', до складу якого входять більше 400 об’єктів та пам'яток культурної спадщини України.

 Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця"

Сайт Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця" (смт. Батурин).

 Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"

Сайт Національного історико-культурного заповідника "Качанівка". Ця окраса України розташована на північному сході Чернігівщини в Ічнянському районі, на березі чарівної річки Смош. Ви маєте змогу ознайомитись з історією та сучасністю одного з найбільших та найяскравіших взірців садибної архітектури, суголосний найкращим традиціям світового палацо-паркового мистецтва.

 Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник

Сайт Києво-Печерської Лаври. На сайті представлені пам'ятки архітектури, Печерні лабіринти, екскурсії, експозиції, віртуальний тур, виставки, конференції, історія про заповідник. Також можна ознайомитися зі збіркою "Несторівські студії", яка представлена у повнотекстовому форматі.

 Національний музей історії Великої Вітчизняної війни

Сайт Меморіального комплексу "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років".

 Національний музей історії України

Сайт Національного музею історії України (м. Київ).

 Національний музей літератури України

Сайт Національного музею літератури України.

 Національний музей медицини України

Сайт Національного музею медицини України, в якому представлені матеріали з розвитку медицини в Україні з стародавніх часів до наших днів. В основу організації музею була покладена новітня концепція музеєзнавства, яка дозволила використати науково-методичні і документальні матеріали та експонати у комплексі з архітектурними, художньо-технічними і аудіовізуальними засобами.

 Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття

На сайті Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття публікується інформація про музей, його виставки, експозицію, колекції, видання тощо.

 Національний музей Т. Шевченка

Сайт Національного музею Тараса Шевченка.

 Національний музей Тараса Шевченка

На сайті подана інформація про історію музею, адреси філій, інформація про колекцію, експозицію, події, виставки.

 Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Офіційний сайт Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького.

 Національний музей українського народного декоративного мистецтва

Офіційний сайт Національного музею українського народного декоративного мистецтва.

 Національний музей "Чорнобиль"

Сайт Національного музею "Чорнобиль". Музей “Чорнобиль” є багатофункціональним історико-культурним закладом, який поєднує наукову, культурно-просвітницьку діяльність з діяльністю сучасного музею з архівування, збереження та оприлюднення історії ядерної аварії на Чорнобильській АЕС як найбільш важкої радіоекологічної катастрофи ХХ століття, наслідки якої не мають аналогів і відрізняються від інших відомих у світі природних та техногенних катастроф.

 Національний музей-заповідник М. В. Гоголя

На сайті Національного музею-заповідника М. В. Гоголя публікується інформація про музей, його послуги, фото- та відеоархіви тощо.

 Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному

Сайт Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

 Національний музей-садиба М. І. Пирогова (Вінниця)

На сайті Національного музею-садиби М. І. Пирогова у Вінниці міститься інформація про музей, його експозиції, наукову діяльність, послуги, фотогалерея.

 Національний науково-дослідний реставраційний центр України

Сайт Національного науково-дослідного реставраційного центру України.

 Національний науково-природничий музей Національної академії наук України

Сайт Національного науково-природничого музею Національної академії наук України.

 Національний художній музей України

Сайт Національного художнього музею України.

 Николаевский областной музей им. В. В. Верещагина

На сайті Миколаївського обласного художнього музею ім. В. В. Верещагіна публікується інформація про музей, його експозиції, новини, історію тощо.

 НІАЗ "Кам'янець"

Сайт Національного історико-архітектурного заповідника "Кам'янець".

 НІМЗ Поле Берестецької Битви

Сайт Національного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви".

 Новгородский государственный объединенный музей-заповедник

На сайті представлений музей-заповідник міста Новгорода. Портал вміщує віртуальні панорами, різні старовинні колекції тощо. Також є версія для слабозорих.

 Одесский дом-музей им. Н. К. Рериха

Офіційний сайт дома-музею ім. Н. К. Рериха.

 Одесский историко-краеведческий музей

Одеський державний історико-краєзнавчий музей був сформований на базі Музею оборони Одеси та Одеського обласного краєзнавчого музею. Документи, друковані видання, предмети прикладного та образотворчого мистецтва, нумізматичні колекції, зброя XVII - XIX століть, що пов'язані з історією міста та краю і колись входили до зібрань Музею Одеського товариства історії та старожитностей, Музею книги, Музею Старої Одеси і деяких інших, стали складовою частиною його фондів. Також на сайті представлений повнотекстовий Вісник Одеського Історико-Краєзнавчого Музею.

 Одесский Литературный музей

Офіційний сайт Одеського Літературного музею.

 Одесский музей западного и восточного искусства

На сайті представлений Одеський музей західного і східного мистецтва. Це один з найбільших художніх музеїв України, колекція якого має низку творів високої художньої та культурної цінності. В експозиції музею представлені твори західноєвропейського мистецтва XV-XX ст, мистецтво країн Сходу і античне мистецтво. Також на веб-сторинці музею представлений віртуальний тур.

 Одесский музей К. Г. Паустовского

Офіційний сайт Одеського меморіального музею К. Г. Паустовського.

 Одесский художественный музей

Офіційний сайт Одеського художнього музею. Розміщено анонси виставок, історія музею. Є можливість прочитати публікації співробітників музею в альманахах, збірниках і газетах онлайн.

 Одеський археологічний музей Національної академії наук України

Сайт Одеського археологічного музею НАН України.

 Педагогічний музей України Національної академії педагогічних наук України

Сайт Педагогічного музею України Національної академії педагогічних наук України.

 Полтавский литературно мемориальный музей и усадьба И. П. Котляревского

Сайт Полтавського літературно-меморіального музею та садиби І. П. Котляревского.

 Полтавський краєзнавчий музей

На сайті Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського публікується інформація про музей, його відділи, події, наукову бібліотеку, видавничу діяльність тощо.

 Полтавський музей авіації і космонавтики

На сайті Полтавського музею авіації і космонавтики публікуються матеріали про музей, його експозицію, публікації, послуги тощо.

 Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. Миколи Ярошенка

На сайті Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) ім. Миколи Ярошенка публікується інформація про музей, його експозиції, події, видатних особистостей, послуги тощо.

 Природный парк "Подольские толтры"

Сайт Національного природнього парку "Подільські Товтри".

 Радивилівський історичний музей

Неофіційний сайт Радивилівського районного історичного музею.

 Регіональний ландшафтний парк Тилігульський

Офіційний сайт ландшафтного парку "Тилігульський", що знаходиться у Тилігульському лимані (на межі Миколаївської та Одеської областей), що вважається одним з найчистіших лиманів Північно-Західного Причорномор’я.

 Рівненський обласний краєзнавчий музей

На сайті Рівненського обласного краєзнавчого музею публікується інформація про музей, його структуру, експозицію, каталоги файлів та статей, фотоальбом тощо.

 Севастопольский художественный музей им. М. П. Крошицкого

Сайт Севастопольського художнього музею ім. М. П. Крошицького.

 Симферопольский художественный музей

Сайт Сімферопольського художнього музею.

 Сумський обласний краєзнавчий музей

На сайті Сумського обласного краєзнавчого музею публікується інформація про музей, його анонси, новини, експозицію та виставки тощо.

 Тернопільський обласний краэзнавчий музей

На сайті Тернопільського обласного краэзнавчого музею публікується інформація про музей, його історію, відділи, екскурсії, виставки, лекції тощо.

 Тилявський літературно-меморіальний музей Уласа Самчука

Оффіційний сайт Тилявського літературно-меморіального музею Уласа Самчука.

 Тустань - місто-фортеця

Офіційний сайт українського державного історико-культурного заповідника Тустань.

 Тюрма на Лонцького

Сайт музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" у Львові.

 Український інститут вивчення Голокосту "Ткума"

Сайт Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума" та Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні".

 Фастівський державний краєзнавчий музей

На сайті Фастівського державного краєзнавчого музею публікуються новини музею, матеріали з історії та археології тощо.

 "Фаэтон" - клуб ретро автомобилей

На сайті представлені фотографії ретро автомобілей, опис, новини та історія музею.

 Харківський історичний музей

На сайті Харківського історичного музею публікується інформація про музей, його виставки та колекції, музеї Харківщини тощо.

 Харьковская муниципальная галерея

Сайт Харківської муніципальної галереї.

 Херсонський обласний краєзнавчий музей

Сайт Херсонського обласного краєзнавчого музею.

 Херсонський обласний художній музей ім. О. О. Шовкуненка

Сайт Херсонського обласного художнього музею ім. О. О. Шовкуненка.

 Хмельницький обласний краєзнавчий музей

Сайт Хмельницького обласного краєзнавчого музею.

 Хмельницький обласний художній музей

Сайт Хмельницького обласного художнього музею.

 Хортица

На сайті Національного заповідника "Хортиця" публікується інформація про заповідник, історію його створення, екскурсії, фотогалерея тощо.

 Художественный музей Украины

На сайті Харківського художнього музею публікується інформація про експозицію, колекції, виставки та меценатів музею.

 ЦДАМЛМ України

Сайт Центрального державного архів-музею літератури і мистецтва України. В архіві зосереджено фонди державних установ, творчих спілок та громадських організацій, в тому числі фонди установ, діяльність яких припадає на ХІХ - початок ХХ ст.: Дирекції київського постійного театру, Київського відділення Імператорського російського музичного товариства, Київського товариства старовини і мистецтв, Київського товариства заохочування художників, Житомирського російського драматичного товариства тощо.

 Центральный музей Тавриды (краеведческий музей)

Сайт Кримського республіканського краєзнавчого музею.

 Черкаський обласний краєзнавчий музей

Сайт Черкаського обласного краєзнавчого музею.

 Чернiвецький художнiй музей

Сайт Чернiвецького художнього музею. Музей володiє унiкальною збiркою буковинських народних образiв XIX - поч. XX ст., дерев'яних рiзьблених хрестiв, колекцiєю буковинських народних килимiв XIX - поч. XX ст., однiєю з найбiльших в Українi збiркою писанок Буковини i Гуцульщини, вишиваних речей та дерев'яних рiзьблених творiв.

 Чернігівський історичний музей

Сайт Чернігівського історичного музею імені В. В. Тарнавського. Представлена віртуальна 3-D екскурсія Чернігівським історичним музеєм.

 Чернігівський обласний художній музей ім. Г.П. Галагана

Сайт Чернігівського обласного художнього музею ім. Г. П. Галагана.

 Шевченківський національний заповідник

Сайт Шевченківського національного заповідника.

 Шосткинський краєзнавчий музей

На сайті Шосткинського краєзнавчого музею публікується інформація про музей, його відділи, новини, історію тощо.

 Яготинський історичний музей

На сайті Яготинського історичного музею опубліковано інформацію про музей, його новини, фотоальбоми, календар подій тощо.