Тематичний інтернет-навігатор

МЕТОДИЧНІ РЕСУРСИ

 Методичний портал

Сайт "Методичний портал" призначений для вчителів, де кожен може знайти необхідну інформацію, поспілкуватися на форумі, також має можливість надіслати матеріали на публікацію. Сайт корисний для учителів і всіх, хто цікавиться освітою дітей.

 Педрада, портал освітян України

Мета проекту — об’єднати усіх освітян України на спільному інтернет-майданчику для обговорення та конструктивного розв’язання освітянських проблем і допомоги у виконанні щоденних робочих завдань. Сайт розрахований на професійну аудиторію.

 Український освітній портал

Портал для вчителів та викладачів містить розробки уроків і сценаріїв до свят, методичні матеріали, наочність до уроків.

 Учительська світлиця

На сайті ви знайдете конспекти всіх шкільних предметів, презентації, шкільні свята, методичні матеріали та матеріали для адміністрації школи. Сайт розрахований на профільну аудиторію.

 Форум директорів шкіл України

Ресурс для спілкування керівників середніх загальноосвітніх навчальних закладів та обміну практичною інформацією, що стосується адміністративної роботи у школі. Інформація сайту може бути корисною для всіх, хто цікавиться освітою.