Тематичний інтернет-навігатор

КІНО

 Odessa International Film Festival

Сайт Одеського Міжнародного Кінофестивалю (ОМКФ).

 VJ.net.ua

На сайті публікується інформація зі світу кіно: творці, актори, новини, кіноафіша, кінорецензії, історія, фестивалі, каталог фільмів тощо.

 wiz-art.ua

Сайт мистецької формації та львівського міжнардного фестивалю короткометражних фільмів "Wiz-Ar", кінофестивалю "Ровер".

 Актеры советского и российского кино

На сайті можна ознайомитись з біографіями та фільмографіями відомих акторів, дізнатися про новини світу кіно. Портал розрахований на широкий загал.

 Асоціація продюсерів України

Сайт Асоціації продюсерів України.

 Державне агенство України з питань кіно

Офіційний веб-сайт Державного агенства України з питань кіно.

 Журнал "Кіно-Театр"

Сайт ілюстрованого видання, аналітичного і популярного мистецького журналу "Кіно-театр". На сайті представлений архів повних текстів номерів журналу з 2003 р.

 Інститут екранних мистецтв ім. Івана Миколайчука

Сайт Інституту екранних мистецтв ім. Івана Миколайчука.

 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

 КіноЖурнал

Сайт "Кіножурнал" створений з метою ознайомлення з останніми новинами, що відбуваються в світі кіно. Портал розрахований на широкий загал.

 Кінопортал Cinemator

Новини кіно, рецензії на фільми, кіно трейлери. Рейтинги фільмів. Кінофестивалі та нагороди. Все про кіно українською.Інформація на кінопорталі Cinemator публікується у розділах: "Фільми", "Новини", "Статті", "Інтерв'ю", "Медіа", "Цитатник", "Словник кіно-термінів", "Рейтинги", "Нагороди", "Фестивалі", "Гумор".

 КМКФ

Сайт Київського Міжнародного Кінофестивалю.

 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Сайт Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який традиційно проходить протягом останнього тижня березня в київському Будинку кіно.

 МОЛОДIСТЬ київський мiжнародний кiнофестиваль

Сайт київського мiжнародного кiнофестивалю "Молодість" - регулярної кіноподії України та Східної Європи за версією FIAPF. Щоосені фестиваль представляє понад 250 фільмів з усього світу. Конкурсна програма складається зі студентських, перших короткометражних та повнометражних фільмів.

 Мультикіно

На порталі публікуються новини зі світу кіно, статті, інформація про кінопрем'єри тощо.

 Національна спілка кінематографістів України

Сайт Національної спілки кінематографістів України.

 Національний кінопортал KINOKOLO.UA

На порталі публікуються новини зі світу кіно, статті, інтерв'ю, сценарії, інформація про кінопрем'єри, конференції, кінотеатри тощо.

 Національний центр Олександра Довженка

Національний центр Олександра Довженка — державне підприємство, що об'єднує державний кіноархів художніх фільмів та кінокопіювальну лабораторію. Фактично - державна фільмотека України. Єдиний член Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF) в Україні. На сайті розміщені розділи: Про центр, Події, Кінолабораторія, Фільмофонд, Бібліотека, Видання, Новини.

 Одесская киностудия

Офіційний сайт "Одеської кіностудії".

 Покров фестиваль православного кино

Сайт щорічного кінофестивалю, який проводиться з метою популяризації фільмів християнської тематики та нагородження православних фільмів спеціальними нагородами.

 Українське кіно

Матеріали на сайті публікуються у розділах: "Історія Українського кіно", "Наші режисери та актори", "Олександр Довженко", "Кіно рідним дубляжем", "Українське кіно", "Мультики українською", "Історія України в кіно".

 Укртелефільм

Офіційний сайт Укртелефільму.

 Французское кино

Сайт присвячений французькому кіно: біографії та фільмографії акторів французького кіно, огляди фільмів.

 Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г. С. Пшеничного

Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г. С. Пшеничного - одна з найбільших в Україні архівних установ, що зберігає аудіовізуальні документи. До складу документів ЦДКФФА входять: кінодокументи (документальні та науково-популярні фільми документального характеру, фільми-вистави, фільми-концерти, кіножурнали, кіно- і телесюжети), архівні довідники й облікові документи на кіновідеофотофонодокументи тощо.