Тематичний інтернет-навігатор

ІСТОРІЯ МИСТЕЦТВА

 COSTUME

Історія костюма в кольорових і чорно-білих ілюстраціях з описом. Цікаві статті та замітки про костюм і моду минулого. Практичний матеріал з шиття, крою і моделювання одягу. Ескізи, фотографії, гравюри із старовинних журналів мод

 Google Cultural Institute

Проект Google, в якому зібрано важливі матеріали з історії та мистецтва у цифровому форматі. Музеї з понад 40 країн світу надали для проекту фотографії, відео, рукописи та документи, понад 40 000 високоякісних зображень своїх експонатів – відомих полотен, скульптур, меблів тощо.

 Medieval Tymes

На сайті можна переглянути зображення з Біблії Мацієвського - унікальної рукописної Біблії, яка була створена на замовлення короля Франції Людовіка IX Святого. Рукопис містить 283 ілюстрації до перших книг Біблії від Творіння до царювання Давида (Перша Книга Царств).

 Orfeo.ru

В основі сайту - довідник "Біографії композиторів", виданий в 1904 році під редакцією А. А. Ільїнського, за участю В. В. Стасова та С. Н. Круглікова. Відомості про композиторів XX століття, написані відомим істориком музики Л. В. Міхеєвою. Сайт розрахований на професіоналів і любителів музики, учнів музичних навчальних закладів.

 Виртуальный каталог икон

На сайті представлений електронний каталог давньоруських ікон.

 История костюма в картинках

На сайті представлені ілюстрації костюмів давнього і середнього віків.

 История мирового искусства

На сайті представлена інформація з історії світового мистецтва.

 Леонардо Да Вінчі

Інтерактивна інформаційна система, присвячена універсальному генію Леонардо да Вінчі.

 Медиаэнциклопедия ИЗО

На сайті розміщено матеріали з історії мистецтва: від первісного до постмодернізму. Статті супроводжуються репродукціями, посиланнями, кліпами, презентаціями, електронними лекційними відеомодулями.

 Основные направления изобразительного искусства XX века

Сайт присвячений основним напрямкам образотворчого мистецтва XX века.

 Современная и мировая живопись

Портал присвячений живопису, картинам та художникам, стилям в дизайні інтер'єру та архітектурі, країнам світу, їх сучасним та історичним культурним традицїям.

 Франция XVII век

Сайт присвячений історії Франції XVII століття. Представлені матеріали про Людовіка XIII та Людовика XIV, музика часів правління Людовика XIII, література, мода в XVII столітті та французька кулінарія. Портал розрахований на широке коло користувачів.