Тематичний інтернет-навігатор

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

 Arzamas

Arzamas - онлайн-університет, який складається з "гуманітарних серіалів" - кожен на свою тему. Відеолекції проекту читають вчені та експерти.

 Coursera

Освітня платформа, яка пропонує безкоштовні онлайн-курси від провідних університетів та організацій світу. На сайті зібрано сотні загальнодоступних курсів від провідних освітніх установ світу.

 Duolingo

Онлайн-сервіс із вивчення іспанської, французької, німецької, португальської, італійської, англійської та інших мов.

 edX

На сайті надається доступ до безкоштовних онлайн-курсів та класів від кращих університетів світу, в тому числі Массачусетського технологічного інституту, Гарварду, Берклі тощо. Теми включають: бізнес, інформатику, фінанси, історію, літературу, математику, науку, статистику тощо. Open EDX є відкритим вихідним кодом платформи, тому EDX курси знаходяться у вільному доступі.

 General Assembly

Генеральна Асамблея - освітня англомовна компанія. На сайті можна ознайомитися з основами проектування, бізнесу і технологій. GA працює зі студентами в інтернеті і особисто за допомогою 15 кампусів на 4 континентах.

 Khan Academy

Сайт некомерційної організації, яка надає доступ через Інтернет до матеріалів для самостійного навчання з різних предметів, тем і дисциплін: алгебра, геометрія, банківська справа, біологія, фізика, хімія, астрономія, економіка та фінанси, історія, статистика тощо.

 Learn typing online

На сайті представлений курс швидкого навчання друку наосліп на клавіатурі. Російський та англійський інтерфейс. Надається сертифікат після успішного проходження усіх занять та тестів.

 Learning

Сайт Центру дистанційного навчання - розробляє та проводить дистанцiйні курси і програми по бiзнесу і менеджменту, органiзовує навчання та пiдвищення квалiфiкацiї працiвникiв.

 Mentor.zp.ua

Консультаційний авторський сайт Сиващенка Сергія Івановича, на якому розміщено матеріали, що можуть бути використані під час підготовки до занять із столярної справи. На сайті представлена повнотекстова бібліотека.

 OPEN2STUDY

На сайті надається доступ до безкоштовних навчальних курсів англійською мовою з різних дисциплін: мистецтво, бізнес, медицина, менеджмент, наука та технології тощо. Open2Study спирається на відкритих університетах Австралії (OUA), австралійський лідер в акредитованій онлайн освіті.

 Prometheus

Сайт громадського проекту, який надає вільний і безкоштовний доступ до відкритих онлайн-курсів університетського рівня для всіх охочих в Україні.

 TED

ТЕД зібрав в собі сотні лекцій, кожна з яких довжиною приблизно 18 хвилин. Проекту вже більше 30 років - відкрили його в 1984-му році. Сьогодні проект охоплює практично всі теми - від науки до бізнесу. Лекції можна слухати на 100 мовах.

 Udacity

На сайті пропонується доступ до онлайн-класів топ-інструкторів та фахівців у галузях веб-розробки, аналітики даних, мобільної розробки тощо.

 Udemy

Освітня Інтернет-платформа надає доступ до більш ніж 40 тис. навчальних курсів з різних галузей знань. Кожен з курсів викладається досвідченим інструктором, і кожен курс доступний за запитом, так що студенти можуть вчитися в своєму власному темпі, свого часу, і на будь-якому пристрої.

 Вища математика. Дистанційне навчання

Авторський сайт призначений для студентів та всіх, хто цікавиться вищою математикою. Напорталі публікуються необхідні теоретичні та практичні матеріали з курсу вищої математики, таблиці тощо.

 Віртуальний Університет

"Віртуальний Університет" - це веб-система дистанційного навчання корпоративного рівня, що призначена для вирішення завдань з дистанційного навчання в Україні компаній та навчальних закладів будь-яких масштабів та рівнів.

 Дистанционное обучение

Інформаційний портал орієнтований на тих, хто впроваджує та використовує системи дистанційного навчання, електронні навчальні курси, віртуальні класи та інші сучасні освітні технології. Матеріали сайту покликані допомогти співробітникам корпорацій та вузів зробити вибір технічних і методичних рішень для організації дистанційного навчання своїх співробітників і студентів.

 Дистанционное обучение (Всё о дистанционном образовании в России и на Украине)

Даний ресурс інформує і популяризує проблеми впровадження дистанційного навчання в навчальних закладах усіх типів - від загальноосвітніх шкіл до університетів.

 Дистанційне навчання в СумДу

Дистанційне навчання в СумДу дає студентам можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, постійну підтримку й консультації викладачів та методистів, online відеолекції, віртуальні тренажери та інші технологічні рішення для забезпечення ефективного процесу навчання.

 Интуит

Національний відкритий університет "Інтуїт" пропонує своїм слухачам сотні курсів на різну тематику. На сайті проекту можна пройти серію лекцій гуманітарної і технічної спрямованості.

 Інститут дистанційного навчання МАУП

Сторінка Інституту дистанційного навчання - навчального підрозділу Міжрегіональної академії управління персоналом, що здійснює навчально-виховну роботу із використанням інформаційних та телекомунікаційних технологій шляхом організації дистанційного навчання, проведення відеолекційних занять та навчально-виховних заходів науково-педагогічнім складом університету.

 Інтерактивні технології громадянської освіти

Західноукраїнський ресурсний інтернет-портал дистанційної освіти з суспільно-гуманітарних наук пропонує навчання за 11 дисциплінами, серед яких: політична наука, менеджмент і маркетинг, економіка, міжнародні відносини тощо. Також на сайті представлена електронная бібліотека.

 Компьютерное обучение. Школа архитектурного дизайна

На сайті представлений проект з дистанційного навчання через Інтернет за наступними програмами: "Школа архітектурного дизайну", "3D Studio MAX", "Комп’ютерне навчання", "Школа бухгалтерії", "Школа іноземних мов", "Академія бізнес-рішень". Існує можливість для завантаження дистанційних курсів.

 Обучение в интернет

На сайті представлені навчальні матеріалидля дистанційного навчання з дисциплін: економічна інформатика, комп'ютерні мережі та телекомунікації, основи електронного бізнесу, інформатика та комп'ютерна техніка, глобальні комп'ютерні мережі. Портал вміщує електронну бібліотеку.

 Основы информатики и вычислительной техники

На сайті представлена дистанційна школа, в якій надається можливість опанувати базовий розділ інформатики: "Основи алгоритмізації".

 Портал знань

На порталі пропонуються відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, тестування знань, вільний доступ до навчальних курсів різної тематики, освітні ресурси з інформаційних технологій, програмування, проектування програмного забезпечення тощо. На сайті розміщений архів новин.

 Региональный Центр Новых Информационных Технологий

Сайт Центру комп'ютерних професій «РЦНИТ». У Центрі пропонується більше 30 комп'ютерних курсів для початківців- користувачів ПК, а також і спеціалізовані професійні курси та спеціальності. Напрями навчання: Офісна підготовка; Графіка, дизайн, верстка; Курси веб розробки; Курси системних адміністраторів;Тестування ПЗ, програмування БД; Курси навчання Еxcel; Управління проектами з MS Project.

 Сoursera

В освітньому проекті Сoursera зібрані курси від Університету Джона Хопкінса, Мічиганського університету, Каліфорнійського університету, університету Дьюка і десятків інших навчальних закладів світу. На сайті можна отримати знання з основ програмування, познайомитися з економікою тощо.

 Центр дистанционного обучения НАДУ

Сайт Центру дистанційного навчання - структурного підрозділу Національної академії державного управління при Президентові України, головного вищого навчального закладу в системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців в Україні.