Тематичний інтернет-навігатор

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

 Весела абетка

На сайті опубліковано тексти абеток, казок, загадок, скоромовок, лічилок, приказок тощо. Дитячий портал розрахований на дошкільнят, вихователів та батьків.

 Воспитатель

На сайті публікуються конспекти занять в дитячому садочку, методики, інформація для вихователів та батьків, розвиваючі ігри для дітей. Сайт розрахований на вихователів дитячих закладів та батьків.

 Детский портал Солнышко

Пізнавально-розважальний портал для дітей, батьків та педагогів, на якому публікуються розвиваючі комп'ютерні ігри та відеоуроки; мультфільми та розмальовки; заняття для малюків з географії, хімії, фізики, економіки, природознавства, іноземних мов; оригінальні макети розвиваючих і святкових стінгазет; сценарії дитячих свят; статті про розвиток і навчання дітей.

 Детство.info - детские сады, школы, лагеря, раннее развитие

На сайті представлений довідник дитячих навчальних закладів з відгуками, афіша дитячих вистав, конультації психолога та педіатра. Довідковий ресурс для батьків.

 Дитячий сайт Левко

Сайт для дітей та їх батьків містить тексти казок, віршів, розмальовки, онлайн ігри, сценарії до свят, поради батькам, мультфільми тощо.

 Дитячі садки України

Інформаційний проект публікує інформацію про дитячі садки України (з фотографіями та контактами), матеріали про виховання малюка, його здоров'я, мультфільми, розвиваючі ігри, дитячі пісні тощо.

 Дошколята

Авторський сайт "Дошколята" про розвиток дітей з народження до школи. Також представлена електронна дитяча бібліотека, медіатека.

 Класна оцінка

Інформаційна система для шкіл, дитячих садків, установ освіти. Надається можливість створити сайт, електроний щоденник, електронну реєстрацію до садка тощо.

 Малюк - сайт для малят та їх батьків

На сайті для дітей та їх батьків зібрано загадки, ребуси, пісні, вірші, байки, легенди, перекази тощо.

 Нашим діткам

На сайті публікуються матеріали з ранього розвитку дитини: статті, мультиплікаційні фільми, флеш-анімація, аудіозаписи, відеоролики, електроннi презентацii тощо.

 Персональний сайт методиста з дошкільної ланки освіти

Авторський сайт Логвінової Людмили Ярославівни - методиста із дошкільної освіти районного методичного кабінету відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації. На сайті представлені методичні рекомендації, інструкції, зразки деяких внутрішніх документів, консультації, корисні посилання, електронна бібліотека, освітні програми тощо.

 ПочемуЧка - Сайт для детей и их родителей

На сайті ви знайдете добірку матеріалів по вихованню дошкільників.

 Теория и методика дошкольного образования, Руденко Юлия Анатольевна

На сайті представлені матеріали (статті, методичні рекомендації) з педагогічної підготовки дошкільнят. Висвітлюються теоретико-методологічні засади формування умінь і навичок виразного читання у студентів вищих навчальних закладів педагогічних факультетів, а також питання збагачення словника дітей старшого дошкільного віку експресивною лексикою засобами українських народних казок. Портал розрахований для працівників системи дошкільної освіти.

 Сайт Ірини Терещенко, методиста Славутицького міського методичного центру

Даний авторський ресурс-супутник сайту міського методичного центру створений з метою для тих, кого цікавлять питання дошкільної освіти. Тут подаються корисні для педагогів новини та матеріали, інформація про дошкільні навчальні заклади міста, а також деякі матеріали локального журналу «Дошкільне містечко». Пропонується можливість завантажити й читати три номери журналу.

 Умники 21 - детские развивающие упражнения

На сайті представлена колекція дитячих розвиваючих вправ, ігр та мультфільмів. Портал створений для допомоги батькам підготувати дитину до школи.