Тематичний інтернет-навігатор

ДЕФЕКТОЛОГІЯ

 Logo Club

LogoClub - авторський проект логопеда Альони Король, створений для батьків, логопедів, дефектологів, педагогів, студентів, а також усіх, хто займається розвитком та корекцією мовлення у дітей та дорослих. На логопедичному сайті logoclub.com.ua розміщена та постійно оновлюється різноманітна інформація щодо мовної та мовленнєвої діяльності дитини. А головне - Ви отримаєте методичні поради, практичні рекомендації та весь комплекс необхідних логопедичних матеріалів, які зможете використовувати для розвитку мовлення, попередження та подолання мовленнєвих порушень у дітей, а також підвищення результативності корекційно-розвивальної роботи.

 LOGOPED.IN.UA для дорослих і дітей

До Вашої уваги сайт Юлії Валентинівни Рибцун - доктора філософії в галузі педагогіки, старшого наукового співробітника, логопеда, вчителя-дефектолога, практикуючого психолога, психотерапевта, дитячої поетеси. На сайті представлений виключно авторський матеріал. Всі статті вже опубліковані, причому більшість з них у виданнях, що входять до переліку Державної атестаційної комісії України; книги мають гриф Міністерства освіти і науки України.

 Logopedia

На сторінках сайту Logopedia.by висвітлені актуальні питання сучасної логопедії та дефектології в цілому. Тут Ви знайдете безліч ігор для розвитку дрібної моторики і артикуляційної моторики. Представлені цікаві пальчикові ігри та презентації для дітей. Також на сайті надається можливість скачування книг з дефектології. Даний ресурс може бути корисний для батьків дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, для логопедів і вчителів-дефектологів, а також для студентів.

 Logopedia.com.ua

Український логопедичний сайт для батьків, які піклуються про мовленнєвий розвиток своєї дитини, та для логопедів.

 Дефектология для Вас

На сайті представлені практичні та теоретичні матеріали для логопедів і дефектологів. Надається можливість спілкування на форумі, ознайомлення з новинами, каталогом статтей, тестами тощо. Сайт призначений для логопедів, дефектологів, вчителів, батьків.

 Клуб професійних логопедів

Клуб професійних логопедів - це сайт, призначений для ознайомлення логопедів, дефектологів та просто небайдужих батьків з методикою подолання мовних дефектів у дітей, з різними дидактичними іграми та ігровими прийомами на шляху подолання вад мовлення. Він буде корисний для практикуючих логопедів, дефектологів, вихователів дитячих навчальних закладів, для студентів, що навчаються за близькими напрямками та просто для батьків. Поради, перевірені практикою, допоможуть правильно побудувати заняття, зацікавити дітей.

 Логопед Ру

Електронний портал логопедів і дефектологів. На сайті розміщені матеріали про розвиток і корекцію мовлення дітей і дорослих.

 Логопедический портал

На сайті розміщена інформація про розвиток мовлення дітей, вирішення логопедичних проблем. Портал призначений для логопедів та батьків.

 Логопедия для всех

На сайті представлені логопедичні заняття, вправи та ігри на розвиток мови, конспекти занять, мовний матеріал для автоматизації звуковимови, кросворди по лексичним темам, вірші, загадки, пальчикові гімнастики, фізхвилинки. Сайт розрахований на логопедів, а також батьків, чиї діти потребують логопедичної допомоги.

 Логопункт

На сайті "Логопункт" представлені: описи мовних порушень і деякі способи їх корекції; матеріали про найсучасніші методи корекції мовлення, заснованих на використанні комп'ютерних технологій. Портал призначений для логопедів, дефектологів та батьків, зацікавлених у виправленні мовлення своїх дітей.

 Особлива дитина: навчання і виховання

Офіційний сайт періодичного, наукового, навчального, інформаційного, методичного видання "Особлива дитина: навчання і виховання", метою якого є вирішення проблем здобуття освіти і забезпечення життєдіяльності дітей з особливими потребами, надання методичних порад і консультацій фахівців з актуальних проблем спеціальної педагогіки і психології. Надається доступ до електронних версій номерів журналу та змісту номерів з 2008 р.

 Світ дитини

Світ дитини – україномовний авторський сайт Юлії Турчиної. Пропонується різний матеріал для логопедів, дефектологів, батьків.