Тематичний інтернет-навігатор

АРХІТЕКТУРА

 Музей усадьба

На сайті представлені пам'ятники архітектури Підмосков'я, Москви, Смоленської, Тверської, Нижегородської, Рязанської, Володимирської, Ленінградської областей: дворянські садиби, монастирі та храми.

 Sovfarfor

На сайті публікуються матеріали з різних видів мистецтва: архітектура і дизайн, стиль і мода, декоративно-прикладне мистецтво, література, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, театр і кіно, фотографія, естрадно-циркове мистецтво.

 Ukrainian Architecture

Англомовний ресурс про українську архітектуру в Україні та за її межами.

 Архитекто.ру

Сайт містить інформацію з історії архітектури та дослідження різних архітектурних стилей.

 Архитектор Павел Алешин

На сайті представлена інформація про життя та творчість архітектора Павла Альошина, автора більш ніж десяти архітектурних шедеврів, в основному в стилі російської та радянської класичної архітектурної школи, модерну та конструктивізму.

 Архитектура и дизайн

На сайті публікуються матеріали з архітектури, дизайну, декору тощо.

 Брунеллески

На сайті представлена інформація про життя, діяльність та творчість архітектора та скульптора Раннього Відродження у Флоренції Філіппо Брунеллескі, одного з найвеличніших італійських зодчих ХV століття.

 Дворцовый парк Сан-Суси в Потсдаме

На сайті представлена інформація про парк Сан-Сусі, який з його палацами та спорудами є головною пам'яткою Потсдама.

 Дерев'яні храми України

Сайт проекту, який присвячено сакральним дерев'яним пам'яткам України - церквам, костелам, кірхам, синагогам. Метою проекту є пошук, структуризація і популяризація інформації про пам'ятки дерев'яної архітектури України, привернення уваги суспільства до проблем їх охорони і збереження, публікація статей у пресі і книжок на тему пам'яток дерев'яної архітектури тощо.

 Замки та храми України

На сайті зібрано інформацію про замки, фортеці, храми України. Для покращення пошуку надається можливість скористатись обласним поділом. Перелік памяток, їх дати, місцезнаходження подано в табличному порядку.

 Національна спілка архітекторів України

Офіційний сайт Національної спілки архітекторів України. Основна мета діяльності спілки: розвиток архітектури України, створення умов для міжнародної співпраці архітекторів, сприяння збереженню історичного та природного середовища регіонів, міст і поселень України.

 ОКО - архітектура і краєзнавство України

Архітектурно-краєзнавчий портал про Україну містить інформацію про пам'ятки архітектури, садово-паркового мистецтва, природи, історії та археології, музеї тощо. Сучасні та ретроспективні зображення об’єктів, короткі відомості про них у довідковому форматі.

 Памятники архитектуры Беларуси

На сайті розміщена інформація про замки, палаци, фортеці та садиби Білорусі.

 Русская утопия. Депозитарий. Музей бумажной архитектуры

Ресурс присвячений російській "паперовій" архітектурі, тобто тій частині архітектурного проектування, яка не була реалізована.

 Советская архитектура

Електронний ресурс з архітектури СРСР та соціалістичної архітектури інших країн світу. Проект спрямований на професіоналів-архітекторів, мистецтвознавців, істориків та людей, які захоплюються архітектурою.

 Українська народна архітектура

Електронний ресурс "УкрАрх" створений в 2009 році як загальнодоступний для безстрокового зберігання та накопичення відомостей: по історії житла періоду Київської Русі, литовсько-польської доби, періоду ХІХ – ХХ ст, по історії архітектури країн, що мали прямий вплив на історію української архітектури, по суміжним науковим дисциплінам.

 Храмы России

Сайт надає інформацію про православні храми Росії. Інформація розподіляється за географічним принципом: від регіонів до населених пунктів.

 Храмы. Дворцы. Крепости

Сайт містить матеріали з історії розвитку російської архітектури, описи найдавніших архітектурних пам'яток Москви, Санкт-Петербурга, Новгорода та інших міст Росії.

 Хутір Савки

Сайт музею етнічної культури. У музеї просто неба «Хутір Савки» зразки народної архітектури XIX ст.