Тематичний інтернет-навігатор

АБІТУРІЄНТАМ

 Abit-poisk.org.ua

Сайт створений з метою відстеження інформації про абітурієнтів, які беруть участь у вступній компанії. Портал буде корисним для абітурієнтів.

 Abiturient.in.ua

На сайті розміщено інформацію для випускників та абітурієнтів: ЗНО оцінювання поточного року. Представлені ВНЗ України, рейтинги ВНЗ України, правила прийому, напрями навчання та спеціальності. Портал розрахований на абітурієнтів.

 Educational Information & Advising Center OSVITA

Сайт містить інформацію про навчання за кордоном, розрахований на абітурієнтів.

 Parta.ua

На сайті представлено: довідник абітурієнта, курсове навчання, каталог репетиторів, реферати і багато іншої інформації для школярів і студентів.

 Куда пойти учиться

На сайті представлена інформація про навчальні заклади України та світу, спеціалізовані курси. Портал розрахований на абітурієнтів.

 Международный имиджевый каталог "Европейские университеты"

На сайті розміщені матеріали про західно-європейські ВУЗи. Інформація використана з мережі Інтернет, довідників країн-учасниць каталогу, періодичної преси та спеціальної літератури.

 Образование в Чехии-независимый студенческий портал

На сайті представлена детальна інформація про всі курси та школи чеської мови в Чехії, відгуки студентів, допомога при вступі, варіанти екзаменаційних квитків тощо.

 Профессиональные технические училища Украины

Інформаційний ресурс для абітурієнтів. На сайті представлений каталог професійних технічних училищ України, надана інформація по кожному навчальному закладу регіону із зазначенням контактних даних.

 Твоя профессия

На сайті представлений словник сучасних професій з переліком обов'язків фахівця, інформація про ВНЗ України. Сайт розрахований на абітурієнтів.

 Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти, діяльність якого спрямована на розроблення та апробацію моделей зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів для створення умов рівного доступу до вищої освіти.