Джерела наукової інформації

До початку пошуку
Повнотекстові матеріали Бібліографічні матеріали Реферативні матеріали

ХІМІЧНІ І БІОЛОГІЧНІ НАУКИ

 ABC Chemistry

Добірка безкоштовних повнотекстових рецензованих журналів з хімії та біохімії англійською мовою. Архів поділений на 2 частини, одна частина – журнали, повні тексти, які постійно доступні в Інтернеті, інша частина – тестовий доступ та журнали, які тимчасово знаходяться у вільному доступі. Окремо представлено список журналів російською мовою.


 African Index Medicus

На сайті представлено Африканський Index Medicus (AIM). Це міжнародна база даних по африканській медичній літературі, здійснюваної Всесвітньої організацією охорони здоров'я (ВООЗ) і африканськими партнери.


 Agromage.com

Сільскогосподарський галузевий сервер Agromage.com - наукові статті, аналітичні обзори, торгова площадка, форум, в галузі АПК.


 Alzforum

Інформаційний ресурс Alzforum заснований у 1996 році і присвячений допомозі дослідникам для пришвидшення відкриттів та розвитоку діагностики і лікування хвороби Альцгеймера, а токож пов'язаних з нею розладів. На сайті можна знайти відомості про останні новини, наукові вебінари, документи та професійні ресурси з данної проблеми. Сайт призначений виключно для особистого, некомерційного використання.

 American Journal of Botany (AJB)

Портал Американського журналу ботаніки (AJB), флагману Ботанічного товариства Америки (BSA), який публікує рецензовані інноваційні дослідження, які представляють інтерес для широкої аудиторії вчених у всіх областях біології рослин. Американський журнал ботаніки є міжнародно визнаним журналом, видається щомісячно з 1914 р. Доступ до повних текстів статей є платним.


 Annual Reviews of Medicine

На сайті Annual Reviews доступні повні тексти архівних випусків видання з медицини.


 Beilstein Journal of Organic Chemistry

На сайті надається вільний доступ до міжнародного рецензованого журналу, який публікує наукові статті з усіх аспектів органічної хімії.


 Bioline International

Bioline International є некомерційною електронною платформою, яка забезпечує надання відкритого доступу до рецензованих біологічних наукових журналів, опублікованих в країнах, що розвиваються (Бразилії, Кубі, Індії, Індонезії, Кенії, Південній Африці та ін.). Журнали містять сучасні дослідження у галузях суспільної охорони здоров'я, міжнародного розвитку, тропічної медицини, продовольчої та харчової безпеки, біорізноманіття.


 Biology & Science

Веб-ресурс містить статті та дослідницькі праці з біології, охорони здоров'я, загальної біології. Більша частина публікацій є у відкритому доступі або вказано дату, коли стаття буде доступна. Статті та журнали розміщено по категоріях та по датах публікацій.


 BioMed Central

На сайті BioMed Central представлені 274 рецензованих журналів у відкритому доступі.


 Biomedical and Biosocial Anthropology (Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова)

На сайті представлено фахове наукове видання Вінницького національного медичного університета.


 Biopolymers and Cell

Сайт мультидисциплінарного журналу, який публікує роботи з дослідження структури і функції біомолекул, присвячені розробкам у галузі генної інженерії, клітинної біології і біотехнології, результати досягнень в області біоорганічної хімії і біології пептидів, які застосовуються у молекулярній біології і сумісних дисциплінах.


 ChemCYS

На сайті представлена інформація для хіміків. Розміщена інформація допомагає в організації наукових конференцій та щорічних олімпіад з хімії.

 Chemical Search Engine

Пошукова система по хімічних ресурсах.


 Chemistry and Pharmacology (EZB)

Електронна бібліотека журналів при бібліотеці університету Регенсбурга. Публікації з питань хімії та фармакології.


 Chemistry Central

Архів наукової хімічної літератури, що забезпечує вільний доступ до повнотекстових статей.


 Chemistry World

Інтернет ресурс Королівського Хімічного співтовариства. Інформація - у вільному доступі, за передплатою або з оплатою за перегляд.


 Chemnet

Електронна бібліотека сайту "Chemnet" містить фонд публікацій, підготовлених для інформаційного забезпечення навчальних курсів з хімії для студентів та аспірантів хімічного та інших факультетів МГУ, а також абітурієнтів та учнів середньої школи.


 Ciencias e tecnologia

Науковий інтернет-журнал з фізико-технічних і математичних, а також хімічних і біологічних наук у вільному доступі. Окрім статей корисним буде розділ інструментів, де розміщено: Науковий онлайн калькулятор; Перетворювач префіксів міжнародної системи одиниць (SI); Перетворювач одиниць температури, за Кельвіном, За Цельсієм, по Фаренгейту та Реомюру; калькулятор розрахунків в періодичній системі хімічних елементів.


 eaNUPh

Електронний архів Національного фармацевтичного університету – відкритий архів матеріалів наукового та навчально-методичного призначення, створених науковцями, викладачами, аспірантами та студентами університету. Електронний архів створений з метою забезпечення вільного доступу до освітніх матеріалів та результатів наукових досліджень, підвищення рівня цитування публікацій науковців університету.


 eaUMSA електронний архів – репозитарій Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія»

Репозитарій ВДНЗУ «УМСА» - це відкритий електронний архів матеріалів наукового та навчально-методичного призначення, створених науковцями, викладачами, іншими працівниками вишу та студентами. Репозитарій є універсальним за змістом науковим зібранням. Структура Репозитарію складається з тематичних фондів та назв (фондів) будь-яких структурних підрозділів академії у кореневому каталозі. Кожен фонд має зібрання наукових та навчально-методичних видань тощо.

 Encyclopedia of Life

На сайті представлено спільний проект колективу експертов - енциклопедію біологічних видів з описом морфології, розповсюдженням видів, класифікацією, зображеннями, мапами тощо.


 Free Medical Journals

На сайті представлена база даних медичних журналів; доступ до реєстрів і повних текстів.


 Indian Academy of Sciences

На сайті Індійської академії наук надається вільний доступ до повних текстів журналів в PDF форматі. Окрім журналів доступний архів запитань з раніше опублікованих праць, а також аудіо та відео, лекції, семінари, курси з підвищення кваліфікації.


 Journal of Medical Physics

На сайті асоціації медичних фізиків Індії, журнал медичної фізики надає доступ до оригінальних наукових публікацій поточного випуску безкоштовно. Архів з 1978р. до 2016р. доступний в PDF форматі тільки для користувачів з Індії та платних передплатників.


 Materials today

Сайт співтовариства Materials Today, яке займається створенням та обміном наукових знань і досвіду. Підтримується Elsevier та публікує рецензовані і галузеві журнали, організовує наукові конференції, трансляції освітніх вебінарів тощо. Зареєстровані користувачі отримують доступ до всіх ексклюзивних коментарів, інтерв'ю та навчальних семінарів (вебінарів), останніх новин на актуальні теми про сучасні матеріали, а також інформації про новітнє обладнання і події в науковому світі.

 Medical Heritage Library

Електронна бібліотека медичної спадщини, створена спільними зусиллями провідних медичних бібліотек світу, сприяє вільному і відкритому доступу до якісних історичних ресурсів з медицині.


 Medicine (EZB - Electronic Journals Library)

На сайті представлена електронна бібліотека журналів при бібліотеці університету Регенсбурга. Публікації з питань медицини.


 Morphology

Офіційний електронний науковий фаховий журнал. Журнал публікує наукові роботи морфологів, а також результати морфологічних досліджень фахівців інших спеціальностей. Оглядові, проблемні й оригінальні статті рецензуються. Також журнал публікує дискусійні і методологічні матеріали, наукову хроніку, рецензії, презентації нових видань.


 Nature Publishing Group

Nature Publishing Group - журнал з фізичних, хімічних, біологічних, медичних та геонаук у відкритому доступі. На платній основі можна придбати будь-яку статтю з архіву номерів.


 PANTELEIMON. Medical and Biological Databases

База даних публікацій, періодичних друкованих видань, авторефератів дисертацій та установ, закладів, організацій медико-біологічного, хіміко-фармацевтичного та хімічного напрямку. pirohimic

На сайті надається доступ до повних текстів електронних копій більш ніж сотні видань з хімічної та пірохімічної тематики.


 Polska Biblioteka Wirtualna Nauk Przyrodniczych

На сайті надається вільний доступ до електронних копій наукових польських журналів з природничих наук: Acta Biochimica Polonica (архів номерів за 1985-2015рр.); Acta Physica Polonica A (архів номерів за 1991-2015рр.); Acta Clinica (архів номерів за 2001-2002рр.); Kosmos (архів номерів за 2000-2015рр.).


 PubChem

Бази даних з біології. PubChem організована як три пов'язані між собою бази даних: PubChem Substance, PubChem Compound, PubChem BioAssay.


 PubMed

Цифровий архів статей з біомедичних наук Національної Медичної Бібліотеки США.


 Repository KhNMU

Репозиторій Харківського національного медичного університету надає доступ до матеріалів наукового та навчально-методичного призначення, створених науковцями, викладачами іншими працівниками університету та студентами.


 Science

Science - провідний у світі журнал оригінальних наукових досліджень, глобальних новин і коментарів з медичних і біологічних наук. Архів випусків доступний онлайн членам AAAS, користувачам установ, що є передплатниками, а також на основі плати за статтю, після реєстрації. Деякі статті представленні у вільному доступі.


 ScienceDirect TOP25 Hottest Articles

Підбірка найпопулярніших статей медико-біологічної тематики від ScienceDirect у відкритому доступі.


 SciTech Connect

База даних науково-технічної інформації Департаменту енергетики США (DOE) забезпечує вільний доступ до більш ніж 260 тисяч повнотекстових документів і бібліографічних посилань (матеріали конференцій, журнальні статті, книги, дисертації, патенти. Дослідження в галузі фізики, хімії, біології, екології, енергозберігаючих технологій, інженерних, комп'ютерних та інформаційних наук, поновлювання джерел енергії та інших тем, що представляють інтерес у зв'язку з місією DOE). Хронологічне охоплення з 1991 року до сьогодення. The animal biology

На сайті представлений науковий журнал "Біологія тварин", який вміщує статті з історії біологічної, ветеринарної та сільськогосподарської наук. Науковий журнал «Біологія тварин» включено до міжнародних наукометричних баз даних. Архів журналу представлений з 2006 року.


 The Open Analytical Chemistry Journal (Bentham Open)

На сайті надається доступ до статей журналу з аналітичної хімії.


 The Open Organic Chemistry Journal (Bentham Open)

На сайті надається доступ до статей журналу з органічної хімії.


 The Ukrainian Biochemical Journal

На сайті представлений Український біохімічний журнал (Інститут біохімії ім. О.В. Пал­ладіна НАН України). Журнал систематично публікує оглядові статті практично з усіх біохімічних проблем, розроблення яких насамкінець сформувало біохімію як основоположну серед біологічних наук, які досліджують живу матерію.


 Therapia. Український медичний вісник

На сайті представлено медичне видання для лікарів терапевтичних спеціальностей. На сторінках журналу - складні випадки діагностики і лікування, фармакологічний практикум по різних групах препаратів, огляди патологій і схем лікування, складені з використанням даних новітніх зарубіжних досліджень тощо. Архів номерів з 2006 року.


 U.S. National Library of Medicine

Національна медична бібліотека США. Містить повнотекстові статті з медицини.


 ximia.org

Портал містить довідкову інформацію з хімії (більше ніж 10 000 термінів) у розділах: органічна хімія, неорганічна хімія, біологічна хімія, наочна та токсилогічна хімія.


 Белорусская научная библиотека

Електронна бібліотека книг, статей з різних галузей знання науки і техніки у вільному доступі.


 Бібліографічні покажчики (Львівська обласна наукова медична бібліотека)

На сайті Львівської обласної наукової медичної бібліотеки представлені бібліографічні покажчики в електронному вигляді за період з 2011 по 2014 рр.


 Бібліографічні покажчики (Харківський національний медичний університет)

Бібліографічні покажчики в електронному вигляді, укладені Харківським національним медичним університетом за період з 2010 по 2014 рр.


 Бібліографічні покажчики (ХОНМБ)

Бібліографічні покажчики в електронному вигляді, укладені Херсонською обласною науковою медичною бібліотекою за період з 2007 по 2015 рр. з медичної тематики.


 Біологічні науки (НБУВ)

На виставці «Біологічні науки» представлені журнали з фондів Залу іноземних періодичних видань Відділу комплексного бібліотечного обслуговування НБУВ.


 Біологія тварин. Науковий журнал

На сайті представлений науковий журнал "Біологія тварин", в якому розміщено публікації оригінальних експериментальних статей за основними напрямами біології тварин: фізіологія і біохімія, живлення та годівля, екологія і токсикологія, клітинна та молекулярна біологія, ветеринарна медицина, генетика тощо.


 Вестник зоологии

Сайт наукового журналу Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України "Вестник зоологии", який публікує оригінальні дослідження в усіх областях зоології: фауна і систематика, екологія, етологія, описова та порівняльна морфологія, фізіологія, зоологічні аспекти охорони природи.


 Весці Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі. Серыя біялагічных навук (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Весці Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі. Серыя хімічных навук (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Видавнича діяльність (Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького)

На даному сайті представлені повнотекстові монографії, журнали, газети, підручники, статті у міжнародних реферованих виданнях, навчальні програми тощо, видані Львівським медичним університетом.


 Видання ННМБУ

Представлені видання, які були підготовлені та видані Національною науковою медичною бібліотекою України від 2000 року і до тепер. Деякі видання можна завантажити у форматі .pdf.


 Віртуальні виставки (Бібліотека Одеського Національного Медичного університету)

Віртуальні виставки на сайті бібліотеки Одеського Національного Медичного університету ознайомлять з новими надходженнями навчальної та монографічної літератури, з тематичними добірками, які можуть знадобитися для підготовки рефератів, наукових статей та інше.


 Вісник морфології

На сайті представлено фахове наукове видання України у галузі медико-біологічних наук Вінницького національного медичного університету. Архів номерів з 2008 року.


 Вісник Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва. Серія "Біологія"

На сайті Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва представлений повнотекстовий науковий журнал "Вісник ХНАУ", серія "Біологія". Проблематика віснику: фізіологія і біохімія рослин, генетика, селекція і біотехнологія, проблеми вивчення і збереження біорізноманіття. Надається доступ до архіву журналу.


 Генетична інженерія у світі біотехнології

Книжкова виставка "Генетична інженерія у світі біотехнології" підготовлена Відділом комплексного бібліотечного обслуговування НБУВ. Демографічне старіння в Україні на фоні загальносвітової тенденції прискореного старіння населення

Науковий реферативний огляд розкриває питання, присвячені проблемам демографічного старіння в Україні на тлі загальносвітової тенденції прискореного старіння населення. Огляд розміщений на сайті Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. Експериментальна і клінічна медицина

На сайті представлено професійне наукове медичне спеціалізоване видання Харківського національного медичного університету. Журнал віднесено до наукових фахових видань України в галузі медичних наук.


 Електронна бібліотека Інституту еволюційної екології НАН України

Інститут еволюційної екології НАН України здійснює розробку наукових основ и практичних заходів по охороні, збереженню і відновленню біоурворення рослинних співтовариств і фауністичних комплексів в межах мегаполісу на прикладі м. Києва. Електронні версії монографій, наукових і науково-популярних статей і інших публікацій, а також фотографії, аудіо і відеозаписи.


 Електронний архів Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Електронний репозиторій Національного університету "Києво-Могилянської академії" накопичує, зберігає та надає доступ до електронних версій наукових публікацій, науково-методичних та навчальних матеріалів, створених науковими працівниками, аспірантами, студентами та співробітниками бібліотеки університету.


 Електронний архів-репозитарій Херсонського державного університету

Електронний репозитарій Херсонського державного університету. Архів містить наукові публікації працівників та студентів Херсонського державного університету, статті з наукових журналів, навчально-методичні розробки, матеріали доповідей і конференцій та надає до них постійний безкоштовний повнотекстовий доступ в мережі Інтернет.


 Електронні медичні журнали (Бібліотека Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова)

На сайті бібліотеки Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова розміщені електронні медичні журнали. Кожний журнал вміщує повнотекстовий архів номерів.


 Журнал вушних, носових і горлових хвороб

На сайті розміщено науково-практичний журнал, який висвітлює проблеми, досягнення і перспективи розвитку вітчизняної і світової отоларингології, шляхі впровадження наукових розробок в практику охорони здоров'я. Архів статтей представлені з 2006 року.


 Журнал "Ендокринологія"

На сайті представлений електронний журнал "Ендокринологія". Проблематика журналу: висвітлення проблем експериментальної і клінічної ендокринології. Журнал внесено до наукометричної бази даних Index Copernicus та включено до Загальнодержавної реферативної бази даних «Україніка наукова» та УРЖ «Джерело». Розрахований на спеціалістів.


 Журнал "Клітинна та органна трансплантологія"

Сайт журналу "Клітинна та органна трансплантологія". Надається повний доступ до частини статей. Журнал публікує оригінальні наукові статті, огляди статей і клінічних досліджень, методичні статті, короткі інформаційні повідомлення. Журнал видається трьома мовами (українською, англійською, російською) у друкованій та on-line версіях, а також включений до міжнародних наукометричних баз. Журнал "Медицина світу"

На сайті журналу "Медицина світу", окрім архіву номерів журналу з 2004 р. в повнотекстовому форматі, зібрано навчальні фільми, зображення, додатки, презентації та ін. Профільна інформація для практикуючих спеціалістів та студентів. Також подана інформація для пацієнтів.


 Журнал органічної та фармацевтичної хімії

На сайті представлений "Журнал органічної та фармацевтичної хімії" НФаУ. У журналі розглядаються проблеми синтезу та аналізу органічних та елементоорганічних сполук, синтез аналогів природних сполук і лікарських субстанцій, результати фізико-хімічних досліджень у вищезгаданих напрямках. Призначений для працівників науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів та фахівців хімічного, фармацевтичного, біологічного, медичного і сільськогосподарського профілю.


 Журнал "Український Вісник психоневрології"

Журнал "Український вісник психоневрології" друкується з 1993 року ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України" сумісно з Науково-практичним товариством неврологів, психіатрів та наркологів України. У журналі друкуються нові дані про результати дослідження в галузі нейронаук та їх впровадження у практику охорони здоров'я, отримані вченими та лікарями України, ближнього й дальнього зарубіжжя. Журнал внесений до переліку наукових фахових видань України. Архів номерів представлений з 2007 року.


 Журнал "Фізика і хімія твердого тіла"

Журнал "Фізика і хімія твердого тіла" Прикарпатського Національного Університету імені Василя Стефаника, публікується з 2000 року українською та англійською мовами і виходить 4 рази на рік. Внесений до міжнародної бібліографічної та реферативної бази даних Ulrichsweb - Global Serials Directory. Статті журналу мають оглядовий характер і присвячені питанням фізики і хімії твердого тіла.


 Журнали з хімії і хімічної технології (НБУВ)

Віртуальна виставка журналів з хімії і хімічної технології, представлених у фондах Залу іноземних періодичних видань Відділу комплексного бібліотечного обслуговування НБУВ. Журналы (Научная электронная библиотека eLIBRARY.RU )

У розділі «Медицина» в тематичному рубрикаторі електронної бібліотеки eLIBRARY.RU представлений перелік 6 585 назв медичних журналів.


 Інституційний репозитарій Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

eNGSUIR (Electronic Nizhyn Gogol State University Institutional Repository) - електронний архів відкритого доступу, що накопичує, систематизує та зберігає документи наукового, навчального та методичного призначення, створені працівниками, аспірантами та студентами НДУ імені Миколи Гоголя. Репозитарій надає повнотекстовий вільний, постійний та безкоштовний доступ до всіх документів через мережу Інтернет.


 Клітинна та органна трансплантологія

Журнал об'єднує в собі інформацію в таких галузях, як органна, тканинна, клітинна трансплантологія та інженерія. Видання призначено для фахівців, які працюють у зазначених галузях. Журнал публікує оригінальні наукові статті, огляди статей і клінічних досліджень, методичні статті, короткі інформаційні повідомлення. На сайті представлений архів номерів з 2013 року.


 Медицина : виставка нових надходжень (НБУВ)

"Медицина": виставка нових надходжень до універсального підсобного фонду Відділу комплексного бібліотечного обслуговування НБУВ (кімн. 310) (квітень 2014 р.).


 Медицина світу

Журнал "Медицина світу" оглядових та перекладних статей, призначений для широкого кола лікарів. На сайті представлений архів статтей з 2004 року, також представлені медичні відеоколекції.


 Медицина сьогодні і завтра

На сайті представлений медичний науково-практичний журнал Харківського національного медичного університету. Журнал віднесено до наукових фахових видань України в галузі медичних наук. Надається повнотекстовий архів з 2012 року.


 Медицина транспорту України. Науково-практичний журнал

Відомчий науково-практичний журнал для фахівців охорони здоров'я транспортної галузі. Журнал виходить з 2002 року, 4 рази на рік. На сайті у вільному доступі розміщенні архиви номерів (статті в pdf) з 2002р.-2015р. включно.


 Медицинский раздел (Библиотекарь.Ру)

Медичний розділ електронної бібліотеки "Библиотекарь.Ру" містить перелік та повні тексти книги з історії медицини, медичні енциклопедії, народні травники, періодику (журнали).


 Медична діагностика (НБУВ)

Книжкова виставка "Медична діагностика" підготовлена Відділом комплексного бібліотечного обслуговування НБУВ. Медичні перспективи

На сайті представлений науково-медичний журнал "Медичні перспективи". Журнал публікує наукові статті, присвячені сучасним актуальним проблемам теоретичної, кліничної, профілактичної та соціальної медицини. Видається згідно рішень редакційної колегії, редакційної ради та Вченої ради ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України». Представлений архів статтей з 2005 року.


 Методи народної та нетрадиційної медицини (НБУВ)

Книжкова виставка "Методи народної та нетрадиційної медицини" підготовлена Відділом комплексного бібліотечного обслуговування НБУВ. Мікробіологія і біотехнологія

На сайті представлений науковий журнал “Мікробіологія і біотехнологія”, який друкує Одеський національний університет імені І.І. Мечникова починаючи з 2006 року. Виходить 4 рази на рік.Тематична спрямованість: мікробіологія, вірусологія, імунологія, молекулярна біотехнологія, створення та селекція нових штамів мікроорганізмів, мікробні препарати, біосенсори, діагностикуми, мікробні технології в сільському господарстві, мікробні технології у харчовій промисловості; захист та оздоровлення навколишнього середовища; отримання енергоносіїв та нових матеріалів. Наукове видання «Мікробіологія і мікробіологія» індексується у міжнародній наукометричній базі Index Copernicus. Індексація включає статистику посилань на анотації статей, повні тексти та авторів. База даних ІС індексується GoogleАкадемія, що надає можливість пошуку статей через пошукову систему GoogleScholar.


 Монографії (Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України)

На сайті Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України у розділі "Наукова діяльність" представлена бібліографія монографій, виданих співробітниками Інституту.


 Наукові вісті НТУУ "КПІ"

Журнал публікує виключно нові результати фундаментальних і прикладних наукових досліджень за такими напрямами: електроніка, радіотехніка та телекомунікації; енергетика та енергогенеруючі технології; інформаційні технології, системний аналіз та керування; матеріалознавство та машинобудування тощо.


 Наукоємні технології

Проблематика журналу у галузі технічних наук: експлуатація повітряного транспорту, авіаційна хіммотологія, інформаційно-комунікаційні системи та мережі, інформаційна безпека, системи управління, транспортні системи, екологія та у галузі природничих наук: фізика, хімія.


 Научная электронная библиотека ГПНТБ России

Державна публічна науково-технічна бібліотека Росії (ГПНТБ России) надає доступ до наукових праць з математики, фізики, хімії, екології; до журналу «Наукові та технічні бібліотеки» (1973-2008 рр.); до матеріалів з тематичної колекції «Дорога в космос», до збірників наукових праць співробітників ДПНТБ Росії. Додаток "Hot Articles" відображає 10 найбільш актуальних на даний момент в світі наукових статей в області суспільних наук, бізнесу, права, і т.д.


 Ноосфера

"Ноосфера" - відкритий науковий інтернет-журнал, присвячений фізико-технічним, хімічним, біологічним і соціальним наукам.


 НТ АГЕТ

Офіційний веб-сайт Всеукраїнської громадської організації "Наукове товариство анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України". У розділі "Публікації" надається доступ до електронних варіантів (або змістів) періодичних виданнь "Морфологія", "Клінічна анатомія та оперативна хірургія", "Вісник Морфології", "Морфологічний Альманах" та матеріали морфологічних форумів. Архів статтей представлений з 2012 року.


 Ортопедия, травматология и протезирование

На сайті представлений рецензований журнал «Ортопедия, травматология и протезирование». Журнал публікує оригінальні статті, огляди, дискусії на допомогу лікарям-практикам і дослідникам, діяльність яких пов’язана з травматологією, ортопедією та протезуванням. Статті відображають передовий досвід і результати наукових досліджень стосовно захворювань і пошкоджень опорно-рухової системи та їх лікування. Важливою частиною редакційної політики є публікація лекцій провідних фахівців.


 Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту

На сайті представлений науковий журнал, який був заснований в 1997 році. З 01.01.2013 р. - журнал представлено електронною версією англійською мовою. З 2014 року засновник журналу - Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.


 Проблеми ендокринної паталогії

На сайті представлений медичний науково-практичний журнал "Проблеми ендокринної паталогії", який щоквартально публікує на своїх сторінках: матеріали клінічних досліджень з питань патогенезу, діагностики, лікування та профілактики ендокринних захворювань і супутньої патології; результати експериментальних досліджень з фізіології та патофізіології ендокринної системи; ендокринології тощо. Журнал включено до переліку наукових фахових видань України. Розрахований на широке коло читачів: лікарів, науковців, викладачів та студентів медичних вузів.


 Продукти бджільництва та здоров'я людини (НБУВ)

Книжкова виставка "Продукти бджільництва та здоров'я людини" підготовлена Відділом комплексного науково-інформаційного забезпечення наукових установ Академмістечка НБУВ. Пчелы, цветы и здоровье

На сайті міститься інформація про породи і біологію бджіл,детально описаний весь бджолиний рік, розказано про організацію пасіки, системах вуликів. Дані характеристики хвороб, шкідників і хижаків бджіл, міри боротьби з ними. Окремий розділ присвячений меду, пильці , прополісу, воску, маточному молочку и бджолиному яду.Інформація про лікарські рослини. Розкриті смисл і значення бджолиних термінів.


 Репозитарій ДМА

Репозитарій Державного закладу «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» – це інституційний репозитарій відкритого доступу – електронний архів для тривалого накопичення, зберігання, та постіного забезпечення надійного відкритого доступу через Інтернет до електронних версій документів (творів) наукового, науково-методичного, навчального, медичного та іншого призначення.


 Ринологія

Журнал “Ринологія” відноситься до фахових видань. Проблематика видання: висвітлення проблем, досягнень і перспектив розвитку вітчизняної і світової отоларингології, шляхів впровадження наукових розробок в практику охорони здоров'я. Архів номерів представлений з 2006 року.


 Серце і судини

Український науково-практичний журнал. Журнал з'єднує наукові розробки фундаментальних медичних проблем і висвітлює сучасні проблеми клінічної медицини.


 Сучасна гастроентерологія

Науково-практичний спеціалізований журнал «Сучасна гастроентерологія» належить до найбільш авторитетних наукових медичних видань України. Журнал висвітлює новітні досягнення експериментально–теоретичного і практичного напрямів. На його сторінках знаходить відображення усе різноманіття наукових поглядів провідних вітчизняних і зарубіжних вчених з актуальних проблем сучасної гастроентерології; ефективності нових лікарських засобів, методів профілактики, діагностики і лікування гастроентерологічних хворих. Виходить 6 разів на рік. На сайті у вільному доступі розміщенні архиви номерів (статті в pdf) з 2005р.-2015р. включно.


 Тематичні виставки (Наукова бібліотека НФаУ)

Віртуальні тематичні виставки, представлені на сайті Наукової бібліотеки Національного фармацевтичного університету.


 Тонкие химические технологии

Науково-технічний журнал "Тонкие химические технологии" до [2006-2017]. «Вісник МИТХТ» публікує результати експериментальних і теоретичних досліджень у вигляді повнотекстових статей, коротких повідомлень, а також авторські огляди та прогнозно-аналітичні статті з актуальних питань хімічної технології та суміжних наук. Матеріали можуть представлятися російською або англійською мовами і видаються на мові оригіналу. Всі рукописи приймаються до друку на підставі результатів їх рецензування. У вільному доступі архів з 2006р-2017р.


 Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція

«Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція» – український науково-практичний журнал, який поширює досвід передових вітчизняних і зарубіжних наукових шкіл, лікувальних центрів. Публікації в журналі корисні для підвищення кваліфікації як молодим лікарям, так і досвідченим професіоналам у сфері фтизіатрії, пульмонології, інфектології. Журнал публікується з травня 2010р. 4 рази на рік. На сайті у вільному доступі розміщенні архиви номерів (статті в pdf) з 2010р.-2016р. включно.


 Український біофармацевтичний журнал

“Український біофармацевтичний журнал” спрямований на висвітлення нових досягнень в фармакології, біофармації, фармакогнозії, медичній біохімії та мікробіології в фармацевтичній галузі. «Український біофармацевтичний журнал» відноситься до переліку фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора й кандидата фармацевтичних та біологічних наук, сприятиме розширенню наукових результатів за галузями біологічних та біофармацевтичних досліджень в фармації.


 Український журнал дерматології, венерології, косметології

«Український журнал дерматології, венерології, косметології» як науково-практичне видання сприяє підвищенню престижу української медичної науки та формуванню нового покоління науково-педагогічних кадрів. Виходить 4 рази на рік. На сайті у вільному доступі розміщенні архиви номерів (статті в pdf) з 2002р.-2015р. включно. За 2016 рік-№1.


 Український науково-практичний журнал "Сучасні медичні технології"

Український науково-практичний журнал з медицини. Мета видання – надати українським лікарям і науковцям інформацію про стан сучасної медицини для застосування її в практичній діяльності. На сайті представлений архів номерів з 2009 року.


 Український неврологічний журнал

«Український неврологічний журнал» як науково-практичне видання сприяє підвищенню престижу української медичної науки та формуванню нового покоління науково-педагогічних кадрів. Журнал виходить з червня 2006 року, 4 рази на рік. На сайті у вільному доступі розміщенні архиви номерів (статті в pdf) з 2006р.-2015р. включно.


 Український нейрохірургічний журнал

Український нейрохірургічний журнал - науковий медичний журнал, що рецензується. Журнал публікує матеріали, що стосуються фундаментальних і клінічних досліджень в нейрохірургії, а також нейрорадіології, отоневрології, клінічній нейрофізіології, органічній неврології, нейроімунології, нейробіхіміі, нейропатоморфології та інших суміжних областях; висвітлює організаційні питання охорони здоров’я в галузі нейрохірургії; друкує інформацію про діяльність Української Асоціації Нейрохірургів. Український нейрохірургічний журнал входить до Переліку наукових фахових видань України.


 Український ревматологічний журнал

На сайті представлений науково -практичний журнал, який видається ДУ «Національним науковим центром «Інститутом кардіології ім. М.Д. Стражеска НАМН України»


 Український терапевтичний журнал

Сайт науково-практичного видання, яке сприяє розвитку української медичної науки та формуванню нового покоління науково-педагогічних кадрів.


 Урологія

Науково-практичний журнал «Урологія» був заснований Дніпропетровською державною медичною академією. На сайті представлений архів повнотекстових статтей з 2011 року. Портал вміщує наступні розділи журналу: оригінальні дослідження; огляди літератури; випадки з практики, хірургічна техніка; клінічні дослідження препаратів; з’їзди, конференції та симпозіуми тощо.


 Успехи в химии и химической технологии

Журнал є сучасним основним періодичним виданням. Специфічною особливістю часопису є його широкий профіль, що дозволяє відображати матеріали з хімії та хімічної технології російською мовою. У вільному доступі можна ознайомитися з 3025 статтями, з 2007р по 2017р. включно.


 Фармакологія. Токсикологія: сучасні лікарські засоби та загальні правила рецептури (НБУВ)

Книжкова виставка "Фармакологія. Токсикологія: сучасні лікарські засоби та загальні правила рецептури" підготовлена Відділом комплексного бібліотечного обслуговування НБУВ. Фармацевтична енциклопедія

Онлайн версія "Фармацевтичної енциклопедії" містить статті, присвячені фармацевтиці та дотичним напрямкам: організаційно-економічному, технологічному (виробництву і конструюванню фармацевтичних систем), методам контролю й реалізації, сертифікації та стандартизації ліків, опису лікарських рослин і рослинної сировини, фармакології, менеджменту, маркетингу у фармації, лабораторній діагностиці, клінічній фармації та парафармацевтичній продукції, хімії та фізиці, історії фармації тощо.


 Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження

Науковий збірник "Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження" публікує статті з проблеми екології, хімічної інженерії, ресурсо- та енергозбереження, хімічного, нафтопереробного, полімерного й силікатного машинобудування. На сайті розміщено інформацію про журнал, анотації статтей.


 Хірургія України

Журнал «Хірургія України» як науково-практичне видання сприяє підвищенню престижу української медичної науки та формуванню нового покоління науково-педагогічних кадрів. Виходить з червня 2001 р. 4 рази на рік (березень, червень, вересень, листопад). У вільному доступі знаходитсь архів номерів (pdf) з 2005р.№4 - №2 (54)2015р. включно та міжнародні стандарти. На сайті розміщенна актуальна інформація та перелік науково-практичних конференцій в галузі.


 Цифровий Репозиторій - Інтелектуальні Фонди Буковинського державного медичного університету

Цифровий репозиторій "Інтелектуальні фонди БДМУ" складається з таких фондів: Бібліотека, Дисертації та автореферати, Друковані праці студентів та молодих вчених БДМУ, Збірники наукових та навчально-методичних форумів, Навчальна література, Періодичні видання БДМУ, Підрозділи БДМУ.


 Червона книга України

Електронна версія Червоної книги України підготовлена Інститутом гідробіології Національної академії наук України у 2001 р. на замовлення Міністерства екології та природних ресурсів України. До Червоної книги України заносяться види тварин і рослин, які постійно або тимчасово перебувають чи зростають у природних умовах на території України, в межах її територіальних вод, континентального шельфу та виняткової (морської) економічної зони, і знаходяться під загрозою зникнення. Занесені до Червоної книги України види тварин і рослин підлягають особливій охороні на всій території України.


 Электронная библиотека по химии

На сайті надається доступ до більше ніж 400 електронних копій книг з хімії та суміжних з нею дисциплін.


 Электронная библиотека по химии и технике

На сайті надається доступ до більше ніж 1100 книг з хіміі.