Співробітники Інституту рукопису

Дубровіна Любов Андріївна, директор Інституту,  чл.-кор. НАН України, д-р істор. наук, професор
Відділ кодикології та кодикографії
  1. Філіпович Марина Анатоліївна – завідувач відділу кодикології та кодикографії, канд. іст. наук
  2. Булатова Світлана Олегівна — старший науковий співробітник відділу кодикології та кодикографії, канд. іст. наук, с.н.с.
  3. Гальченко Олена Михайлівна — старший науковий співробітник відділу кодикології та кодикографії, канд. іст. наук, с.н.с.
  4. Гнатенко Людмила Анатоліївна — старший науковий співробітник відділу кодикології та кодикографії, канд. філол. наук, с.н.с.
  5. Іванова Ольга Андріївна — старший науковий співробітник відділу кодикології та кодикографії, канд. філол. наук, с.н.с.
  6. Сохань Світлана Валентинівна — старший науковий співробітник відділу кодикології та кодикографії, канд. іст. наук, с.н.с.
  7. Васильєва Ольга Олексіївна – науковий співробітник відділу кодикології та кодикографії, канд. іст. наук
  8. Клименко Еріка Станіславовна — науковий співробітник відділу кодикології та кодикографії, канд. іст. наук
  9. Бургомістренко Тетяна Андріївна — молодший науковий співробітник відділу кодикології та кодикографії
  10. Калініч Ганна Юріївна - науковий співробітник відділу кодикології та кодикографії
Відділ джерелознавства
  1. Горєва Вікторія Володимирівна — завідувач відділу джерелознавства, канд. іст. наук
  2. Зубкова Наталія Михайлівна — старший науковий співробітник відділу джерелознавства, канд. іст. наук, с.н.с.
  3. Міцан Татьяна Володимирівна — старший науковий співробітник відділу джерелознавства, канд. іст. наук
  4. Горбач Тимур Сергійович – старший науковий співробітник відділу джерелознавства, канд. іст. наук
  5. Клименко Ірина Валентинівна — науковий співробітник відділу джерелознавства, канд. іст. наук
  6. Лось Валентина Едуардівна — науковий співробітник відділу джерелознавства, канд. іст. наук
  7. Боляк Оксана Степанівна — молодший науковий співробітник відділу джерелознавства
  8. Скрипка Ольга Анатоліївна — провідний бібліотекар відділу джерелознавства
  9. Дудка Юлія Борисівна — провідний бібліотекар відділу джерелознавства
  10. Литвин Олександр Миколайович — бібліотекар І категорії відділу джерелознавства
Відділ фондів рукописної спадщини
  1. Степченко Ольга Петрівна — завідувач відділу фондів рукописної спадщини, канд. іст. наук, с.н.с.
  2. Коваль Тетяна Володимирівна — старший науковий співробітник відділу фондів рукописної спадщини, канд. іст. наук
  3. Корчемна Ірина Степанівна — науковий співробітник відділу фондів рукописної спадщини, канд. іст. наук
  4. Гарбар Лариса Володимирівна — науковий співробітник відділу фондів рукописної спадщини, канд. іст. наук
  5. Герасімова Тетяна Володимирівна – молодший науковий співробітник відділу фондів рукописної спадщини
  6. Приладишева Валентина Онисимівна — редактор І кат. відділу фондів рукописної спадщини
  7. Силко Світлана Жунуспеківна – головний бібліотекар відділу фондів рукописної спадщини
  8. Щерба Людмила Сергіївна — провідний бібліотекар відділу фондів рукописної спадщини
  9. Репеха Дар'я Олегівна – провідний бібліотекар відділу фондів рукописної спадщини
  10. Борисова Лариса Анатоліївна — бібліотекар І кат. відділу фондів рукописної спадщини
  11. Коростельова Тамара Іванівна — бібліотекар І кат. відділу фондів рукописної спадщини
Відділ фонду юдаїки
  1. Сергєєва Ірина Анатоліївна — заввідділом фонду юдаїки, канд. іст. наук
  2. Горшихіна Ольга Юліївна — молодший науковий співробітник відділу фонду юдаїки
  3. Щеколдіна Наталія Олексіївна — молодший науковий співробітник відділу фонду юдаїки
  4. Ривкіна Ганна Абрамівна — головний бібліотекар відділу фонду юдаїки
  5. Веселко Олександра Костянтинівна — провідний редактор відділу фонду юдаїки
  6. Чернухін Євген Костянтинович — науковий співробітник відділу фонду юдаїки, канд. філол. наук
  7. Муссель-Драгомирецька Світлана Олександрівна - молодший науковий співробітник відділу фонду юдаїки

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62 3-й поверх, к.307; 4-й поверх,
к. 403.
+38 (044) 288-1418
irnbuv@gmail.com
9:15 до 17:30 (понеділок - субота)
Відділ фонду юдаїки:
9:15 до 18:00 (понеділок - п’ятниця)