Бібліотека залишається в режимі дистанційної роботи

Поділитися: 
Дата події: 
29-07-2020 до 31-08-2020

Шановні користувачі!

У зв’язку з продовженням, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2", дії карантину в Україні до 31 серпня 2020 року та посиленням протиепідемічних заходів в залежності від епідемічної ситуації в регіоні з метою запобігання гострої респіраторної хвороби COVID-19, Національна бібліотека імені В. І. Вернадського продовжує працювати дистанційно. 

Поки приміщення Бібліотеки залишаються зачиненими для відвідувачів, співробітники НБУВ поповнюють, вдосконалюють та поширюють власні інформаційні ресурси, виконують інформаційні замовлення користувачів, проводять внутрішні заходи щодо збереження та оновлення фондів, організаційно-технічні, протиепідемічні та санітарні заходи.

Тримаймося й надалі разом! Ми – на зв’язку з вами. Запрошуємо вас, дорогі друзі, на зустрічі на нашому web-порталі: http//www.nbuv.gov.ua та на офіційній сторінці НБУВ у фейсбуці: https://www.facebook.com/Vernadsky.Library/.

Щиро віримо в те, що вже найближчим часом ми зустрінемося з вами безпосередньо. Про наступні етапи виходу з карантину та зміни  в обслуговуванні  користувачів Бібліотеки буде повідомлено додатково й заздалегідь на нашому web-порталі.

 

                        З повагою – адміністрація НБУВ.